حاجی پور: نگران آینده استقلال هستیم/ تکلیف سرمربی باید آخر هفته مشخص شود


افشین حاجی پور، پیشکسوت تیم فوتبال استقلال در گفت وگو با ایسنا، درباره وضعیت روزهای آبی های پایتخت اظهار کرد: استقلال به هر حال بالاخره شاهد جدایی فرهاد مجیدی از استقلال هستیم. ما نگران آینده استقلال هستیم اما آنچه استقلال را تقویت می کند مدیریت این باشگاه است. مشکل بعدی بازیکنان تیم هستند که خوشبختانه تا الان در تیم حفظ شده اند. مدیریت وظایف خود را انجام می دهد و وظایف خود را با آرامش انجام می دهد. استقلال چند گزینه برای مربیگری داشت که یکی از آنها جواد نکونام بود که نتوانست به توافق برسد و چند گزینه داخلی دیگر هم بودند که یا نیامدند یا شرایطی برای آمدن استقلال فراهم نشد.

وی در پاسخ به این سوال که آیا مربیان خارجی برای استقلال موثرتر هستند یا مربیان خارجی؟ وی گفت: تکلیف سرمربی استقلال باید تا پایان هفته مشخص شود. در این شرایط فکر می کنم بهتر است یک مربی خارجی سرمربی استقلال شود. به نظر من انتخاب های داخلی باید رسیده باشد، یعنی افرادی مانند امیر قلعه نویی و جواد نکونام سرمربی باشند. وقتی چنین فردی نمی تواند سرمربی استقلال باشد، مربیانی که سابقه خارجی دارند باید در استقلال حضور داشته باشند.

حاجی پور در خصوص شرایط استقلال در نقل و انتقالات گفت: برخلاف فصل قبل که استقلال را شخم می زدند، الان استقلال می تواند شکل خود را حفظ کند. قطعا نقاط ضعفی در تیم وجود دارد و پیوستن به فردی مانند سجاد شهباززاده اتفاق خوبی است. استقلال به بازیکنانی نیاز دارد که بازی کنند و نیاز به جذب بازیکنان خوب دارد. در خط دفاع و دروازه استقلال مهره خوبی گرفت و به نظرم مهاجم خارجی مثل شیخ دیابه باید در تیم باشد.

تیم پیشکسوت فوتبال استقلال در پاسخ به این سوال که آیا آبی ها با شرایط فعلی می توانند مدعی قهرمانی در فصل آینده لیگ برتر شوند؟ وی گفت: پرسپولیس تا الان خوب کار کرده و می دانید که عدالت رعایت نشده و در این چند سال شرایط برای پرسپولیس بهتر شده و بازیکنان این تیم حفظ شده اند. زمانی فوتبال ما خوب می شود که استقلال و پرسپولیس با یک شرایط کنار هم باشند. استقلال هم قرار است هفته آینده تعیین تکلیف شود و به شرط اینکه تکلیف کادر فنی مشخص شود و بتواند در نقل و انتقالات خوب عمل کند، یکی از مدعیان قهرمانی خواهد بود.

انتهای پیام/