حادثه ۵ تصادف رانندگی در استان سمنان / ۳ نفر جان باختند


مظفر محمد خانی وی در گفتگو با مهر ضمن بیان اینکه در ۱۳ خرداد امسال پنج حادثه رانندگی رخ داده است، گفت: در مجموع از ۱۱ تا ۱۴ مردادماه امسال سه نفر بر اثر حوادث رانندگی جان خود را از دست دادند. روی تبر مواصلاتی استان سمنان .. دادند.

وی افزود: ساعت ۱۷:۴۵ دیروز تصادف در ۹۰ با محور پرافتخار ۴۰ کیلومتر دامغان_ دیباج علاوه بر ۱۳ مجروح، یک نفر در دم جان باخت و مجروحان توسط اورژانس به مرکز درمانی منتقل شدند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان سمنان با بیان اینکه واژگونی یک دستگاه پژو ۴۰۵ کیلومتر ۴۱ در محور چشمه علی فولاد از دیگر حوادث منجر به فوت هموطنمان شد، اظهار کرد: انحراف از جاده و سقوط روی پل. تیبا ۸۸ کیلومتری سمنان – دامغان مرگ سایر جاده های استان را نیز به همراه دارد.

محمد | خانی وی با بیان اینکه روز گذشته چهار خودرو در محور استان واژگون شد، در ادامه اظهار داشت: واژگونی پراید در ۲۵ کیلومتری دامغان – شاهرود، واژگونی پژو در ۴۰۵ کیلومتری محور دامغان – دیباج و واژگونی ساینا به ۵۰ کیلومتری محور میامی – سبزوار و واژگونی دنا در مجموع۱۸ نفر است. در جاده میامی – شاهرود مجروح شدند.

او اضافه کرد: با افتخار در محور ۲۵ کیلومتری دامغان به چشمه علی بازگشت، واژگونی تندر ۹۰ در ۵۶ کیلومتری محور سمنان، واژگونی موتور سیکلت در جاده امام رضا میامی، برخورد ایسوزو با تریلر در کیلومتر یک محور میامی – سبزوار، سقوط از ارتفاع در روستای کمرود، برخورد جیلی با نیسان در کیلومتر ۹۱ محور دامغان – جندق. مهم ترین رویداد جاده ای استان سمنان دو روز است.