حقوق کارمندان برای مهر ماه چه زمانی است؟سیدمسعود میرکاظمی رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: جدول بودجه امسال اواخر مردادماه به دولت ابلاغ شد و از این رو بررسی دو مرحله ای این لایحه در مجلس باعث ایجاد مشکل برای سلامت دولت می شود. طرح.”

وی درباره برنامه مجلس برای بررسی دو مرحله ای بودجه سالانه کشور گفت: وقتی قانونی در مجلس تصویب می شود باید آن را اجرا کنیم و باید رعایت کنیم.

میرکاظمی به همکاری با کمیسیون برنامه و بودجه مجلس اشاره کرد و گفت: در طرح از این کمیسیون خواسته شد تا با مشارکت و حمایت دولت پیشبرد آن را داشته باشیم و این کار را انجام دادیم و با توجه به همکاران نزدیکمان تلاش کردیم. برای رسیدن به اصل مطلب.. به یک نظر مشترک برسیم.

رئیس سازمان برنامه و بودجه تصریح کرد: نماینده در طرح دو فوریتی خواستار دو مرحله ای شدن روند بررسی لایحه بودجه شد که مرحله اول کارنامه و مرحله دوم جدول در حال بررسی است. ; ارسال جدول بودجه به مجلس را به صلاح نمی دانیم زیرا جدول بودجه ۱۴۰۱ مردادماه امسال به دولت ابلاغ شد و به همین دلیل جمع آوری یکپارچگی برنامه دولت با مشکل مواجه می شود.

میرکاظمی ابراز امیدواری کرد که مجلس رسیدگی لازم را داشته باشد زیرا آنچه در دولت برای بودجه بسته می شود دارای نظم و انس است و نباید دچار حزب گرایی و احساسات سیاسی و حزبی شود.

وی چندی پیش اعلام کرد که لایحه بودجه ۱۴۰۲ اول آذرماه به مجلس می رود.

رئیس سازمان برنامه و بودجه پاسخ موافق داد و گفت: از آبان ماه جاری اصلاحات اجرا می شود و مابه التفاوت حقوق آبان ماه را پرداخت می کنیم. . همچنین قانون تغییر قانون بودجه سال ۱۴۰۱ کل کشور و احیای حقوق کارمندان و مستمری بگیران کشوری و لشکری ​​در ۲۵ آبان ماه طی نامه ای از سوی محمدباقر قالیباف رئیس شورای اسلامی شهر به سید ابراهیم رئیسی ابلاغ شد. ، رئیس جمهور.

بیشتر بخوانید:

۲۲۰ ۴۶