حوادث ۱۰ آتش سوزی و تصادف در سمنان / آتش سوزی مهیب در شهرهای صنعتی متصور است.


رضا رهایی در گفتگو با خبرنگار مهر، ضمن بیان اینکه شب گذشته ۱۰ مورد آتش سوزی و حادثه در سمنان رخ داد، اظهار داشت: از این میان ۴ مورد آتش سوزی و ۶ عملیات امداد و نجات که همگی شامل می شود، تحت پوشش آتش نشانان سمنانی نیز قرار گرفتند.

وی با بیان اینکه این دو آتش سوزی آتش سوزی مسکونی، صنعتی و ضایعات بوده است، افزود: مهمترین این حوادث آتش سوزی گسترده در یکی از شرکت های ماشین آلات ساختمانی در شهرک صنعتی سمنان بود.

رئیس سازمان آتش نشانی سمنان با بیان اینکه پنج دستگاه خودرو و ۱۴ آتش نشان از ایستگاه شماره سه (شهر صنعتی)، پنج و یک آتش نشان برای امدادرسانی اعزام شدند، گفت: جانی ندید اما خسارات مالی زیادی متحمل شد.

رهایی با بیان اینکه آتش نشانان سمنان در این حادثه امدادرسانی به اهالی و هموطنان کمک های لازم را انجام دادند، اظهار داشت: بیشترین تصادفات مربوط به دو مورد محبوس شدن در کابین و اماکن آسانسور، دو مورد صید حیوانات موذی بوده است. ، یک مورد انگشتر او در انگشت گیر کرده و یک مورد ریزش آوار.

وی با بیان اینکه روز گذشته حدود ۱۱۰ تماس با آتش نشانی سمنان برقرار شد، افزود: خوشبختانه در حادثه امداد و نجات و آتش سوزی شب گذشته سمنان تلفات جانی و جراحتی جدی گزارش نشده است.