خاطره تلخ رضا کیانیان از مهدی صباغی; مرگ قانون ندارد / عکس


به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ درگذشت مهدی صباغی هنرمند تئاتر، سینما، تلویزیون و رادیو که شب گذشته (پنجشنبه ۱۳ خردادماه) در سوگ بسیاری از همکاران به شهادت رسید، عزادار شد.

رضا کیانیان که با نام مهدی صباغی در مشهد به دنیا آمد و فعالیت هنری خود را با تئاتر در این شهر آغاز کرد، با انتشار پستی در اینستاگرام خاطراتی از آن زندگی را بیان کرد.

او می نویسد:

«وقتی جمشید اسماعیل خانی فوت کرد، من با مهدی صباغی و چند بچه بازیگر جلوی مسجد بودم، در جاده نیلوفر، منتظر نگین بودیم.
مهدی خیلی گریه کرد. می پرسم چند بار مردی؟ متعجب نگاه کرد. او منظور من را متوجه نشد. روی صحنه گفتم چند بار در فیلم و سریال مردی؟ تو یادت نمیاد گریه ها زیاد بوده است. گفت یادم نیست چقدر باران آمد. چندین بار. گفتم جمشید چند بار فوت کرده است. من هم همینطور. اما ما می مانیم. ما یک بار در زندگی خواهیم مرد. پس ما برنمی گردیم پس گریه نکن جایی که نتوانستیم جای بهتری پیدا کنیم. جمشید الان گم شده. او از من و تو کوچکتر است. مرگ قانون نداره اگر گریه می کنی خودت باش درسته چرا خودمون گریه میکنیم؟ وقتی داوود امیری رفت. در مراسم یادبودش چند کلمه ای گفتم. مجبور شدم خاطراتی را با او تعریف کنم. چند مورد را توضیح دادم و اینکه روز تشییع خیلی گریه کردم. نمیدونم چرا گریه کردم گفت احتمالا برای تنهایی خودم هستم. تسلیت به تئاتر، سینما و تلویزیون.»

خاطره تلخ رضا کیانیان از مهدی صباغی;  مرگ قانون ندارد / عکس