خبرهای برجسته کارلووی واری اعلام شد / کریستال گوی برای “تابستان با امید” – تئاتر آنلاین


درام نوجوانانه «تابستان با امید» که در ایران فیلمبرداری می شد، برنده جایزه توپ بلورین جشنواره فیلم کارلووی واری ۲۰۲۲ شد.

به گزارش تئاتر آنلاین به نقل از ورایتی، «تابستان با امید» در پنجاه و ششمین دوره جشنواره فیلم برگزار می شود. کارلووی واری واری شنبه شب سر کار بود خاتمه دادن برنده جایزه شده است گوی متبلور شده است

این فیلم ساخته صدف فروغی داستان یک شناگر نوجوان را روایت می کند که با پشتکار برای یک مسابقه شنا خطرناک در اقیانوس پشت سر گذاشتن

این فیلم برنده جایزه ۲۵ هزار نقره ای جشنواره شد پسر ساخته لیلی رشیدی، مهدی قربانی، علیرضا کمالی و بنیامین پیروانی.

«تابستان با امید» دومین فیلم بلند فروغی فیلمساز ایرانی-کانادایی است. او یک سال درام ۲۰۱۷ است داستان او نام دیگری برای «آوا» گذاشته است.

او فیلم «باید بیایی و ببینی» را ساخت. یونس توربین ۱۵۰۰۰ هدیه از اسپانیا دلار ویژه برنده شدن در هیئت داوران این فیلم تصویری کنایه آمیز و فلسفی از جامعه مادرید را نشان می دهد.

بائاتا پارکانوا این فیلمساز اهل جمهوری چک جایزه بهترین کارگردانی را برای فیلم «کلمه» دریافت کرد. این فیلم که محصول مشترک جمهوری چک، اسلواکی و لهستان است، یک داستان دفتر اسناد رسمی است. استاد تصویر رسمی از شهر کوچک مساوی با فشار سیاسی رژیم سرکوبگر پابرجاست. مارتین انگشت این بازیگر سینما نیز برنده جایزه بهترین بازیگر مرد شد.

دو بازیگر گرجی شامل شخصی موملادزه و مریم لذت بردن با هم برنده جایزه بهترین بازیگر زن برای بازی در فیلم اتاقی از خودم شدند. یو اس بی بلیز آنها قبول می کنند.

جایزه تماشاگران جشنواره نیز به فیلم مستند چک «داستان بی پایان PSH» درباره موسیقی تعلق گرفت سنگ و سه قهرمان رر پراگ اعلام وصول.

در بخش رقابتی جدید پروکسیما – به جای بخش شرق و غرب سابق که برای قدردانی از تولیدکنندگان مستقل فیلم جهانی ایجاد شد – مستند چکی “نمایش استعدادهای هنری” به کارگردانی آدلا ومرزی و توماش به تین قهرمان جایزه ای با مجموع ۱۵۰۰۰ دلار اهدا شد.

این فیلم جایزه هم گرفت سوال و با “حدود عشق” ترکیب شده است فیلم الف ساخت چک / لهستانی توماش وینسکی او به هم تعلق دارد.

«نه یاتا»اسپانیا/آرژانتین محصول مشترک زندگی خانگی در جهنم به کارگردانی ادواردو کازانواجایزه ویژه ۱۰۰۰۰ دلار کمیته داوران پروکسیما و یک داستان خانوادگی کرواتی/صربستانی از دهه ۱۹۸۰ با عنوان “عمو” به کارگردانی دیوید ظرفیت و دریا بود ماردشیچ او از هیئت داوران تقدیر ویژه ای دریافت کرد.

مستند «بیمارستان استانی» محصول بلغارستان/آلمان به کارگردانی ایلیان ام تی ویخانه رتوف و زلاتینا شما می خواهید برنده جوایز و جوایز بین المللی هیئت داوران شد برچسب ها سینمای اروپابورنموث لعنتی» به کارگردانی احمق کژاک باکتی

جشنواره ۹ روزه که به عنوان مهم ترین جشنواره اروپای مرکزی شناخته می شود، شنبه شب در سالن اصلی هتل برگزار می شود. حرارتی مراسم اختتامیه با معرفی برگزیدگان برگزار شد. در این مدت حدود ۱۷۰ فیلم در شلوغ ترین سینماها و از بازیگران به نمایش درآمد. جفری هجوم بردن و بنیسیو دلتورو تقدیر برگزار شد. در یک مراسم جشن بنسیو حالت شکار کردن که شب گذشته برگزار شد بیش از ۱۰۰۰۰ نفر شرکت کردند.

هجوم بردن او به خاطر حضورش در سینمای جهان و دل از توپ بلورین تقدیر کرد شکار کردن جایزه رئیس جشنواره دردناک بارتوشکا قبول کن که بولک پولیوکا بازیگر کمیک چک همچنین با یک جایزه یک عمر دستاورد تجلیل شد.