خرید پودر سیر گل – کالان نیوز


برای طعم دادن به غذا، برای کسانی که طعم سیر تازه را دوست ندارند، می توانند پودر سیر با کیفیت بالا بخرند. پودر در از آن برای تهیه بیشتر ادویه ها استفاده می کنند و به این ترتیب طعم ادویه را بهبود می بخشند و برای تهیه پودر سیر از دو نوع سیر استفاده می کنند که اولی را گردن نرم و دومی را گردن سفت می گویند. یکی از نقاط ضعف فراوان در مصرف سیر می تواند باعث ایجاد یک سری حساسیت ها در بدن شود، برخی افراد با خوردن سیر دچار درد شکم و نفخ می شوند.

این افراد نباید سیر را با معده خالی مصرف کنند زیرا باعث ایجاد دردسر در آنها می شود، گاهی اوقات افراد سیر زیادی در خانه دارند، در این شرایط افراد می توانند سیر را پوست گرفته و با نخ آویزان کنند، اجازه دهند خشک شود. ، سپس در آسیاب خرد کرده و الک کنید.. پودر سیر خانگی آماده مصرف است. مزیت پودر سیر خانگی نسبت به پودر سیر آماده این است که می دانید به صورت خالص تهیه شده و هیچ افزودنی ندارد. پودر سیر خالص و سالم حق هر فردی است چون باید در قبال قیمتی که می پردازد محصول خوبی تهیه کند پس سایت. آراد برندینگ برای پخش و فروش پودر سیر خالص می توانید با پرکردن این فرم از یک محصول خوب بهره مند شوید.

پودر سیر بخرید

برای تهیه پودر سیر معمولا از سیر سفت گردن استفاده می شود زیرا این نوع سیر بوی بیشتری دارد و با خشک کردن سیر بوی آن از بین می رود. چنین افرادی می توانند از سیر نرم گردنی برای تهیه پودر سیر استفاده کنند. سیر را معمولا در اواخر پاییز می کارند و در اوایل تابستان که هوا بسیار گرم است برداشت می شود.در مزارع سیر معمولا بوی نامطبوع زیادی به مشام می رسد بنابراین افراد هنگام برداشت سیر باید از ماسک استفاده کنند.

زمان برداشت سیر باید زمانی باشد که سیر رسیده و حبه ها شکل گرفته باشد و زمانی که سیر سبز شده است برداشت نشود زیرا سیر رسیده نیست و هنوز جا برای رشد دارد. در روش صنعتی تهیه پودر سیر ابتدا سعی می کنند سیر را با مقداری فشار و با استفاده از ابزار مخصوص پوست کنده سپس با وسیله ای دیگر سیر را در حدی که برای استفاده در سیر مناسب باشد آب می گیرند. پودر شده، سپس با استفاده از ابزار مخصوص سیر را له می کنند تا بتوان از آن استفاده کرد. پودر سیر بخرید یک فروشگاه معتبر انتخاب کنید.

پودر گل سیر

امروزه استفاده از پودر سیر گل به عنوان یکی از ادویه های خوراکی در بین آشپزهای ایرانی جا افتاده است، زیرا اطلاعات عمومی از خواص اسیر افزایش یافته و بسیاری با خواص آن آشنا هستند. استفاده از از پودر گل سیر شامل:

این پودر برای لاغری موثر است: استفاده از این پودر در غذا باعث کاهش کلسترول خون و کنترل سطح چربی خون می شود، بنابراین از بسیاری از بیماری ها پیشگیری می کند و از چاقی و بیماری های چربی خون جلوگیری می کند. از سرطان و بیماری ها جلوگیری می کند: این گیاه دارای آنتی اکسیدان های زیادی است که باعث کاهش هورمون های استرس در بدن می شود که با این ویژگی از ابتلا به سرطان جلوگیری می کند، از سرطان خطرناک جلوگیری می کند.