خطیب جمعه سمنان: صهیونیست ها راهشان را عوض کرده اند حالا نمی خواهند ایران در برجام موفق شود/ باید هوشیار بود در مقابل این تلاش مذبوحانه


حجت الاسلام والمسلمین مرتضی مطیعی امام جمعه سمنان ظهر امروز در خطبه های نماز جمعه این هفته سمنان که در مصلای بزرگ این شهر برگزار شد، اظهار داشت: در برابر این تلاش مذبوحانه عمل کنید و هوشیار باشید.

وی تصریح کرد: سران رژیم غاصب و کشتار این بردگان همواره در تلاش برای تامین منافع خود در دنیا هستند و در مقابل مذاکرات برجامی نیز همین رویه را دنبال می کنند.

امام جمعه سمنان افزود: آنها در روزهای اخیر شیوه برخورد با برجام را تغییر داده اند و تمام تلاششان بر این است که جمهوری اسلامی ایران در این زمینه موفق نشود.

مطیعی گفت: صهیونیست های غاصب رویکرد و فعالیت خود را در این زمینه تغییر داده اند و تمام عزم آنها این است که روند مذاکرات را به سمت تحمیل اراده آمریکا و غرب به ایران پیش ببرند و به نوعی به یکجانبه دست پیدا کنند. فواید.”

امام جمعه سمنان: تیم مذاکره کننده ایرانی زیر بار قدرت و سرکوب نمی رود

بیشتر بخوانید:

وی افزود: تیم مذاکره کننده هسته ای کشور همواره هوشیار بوده و با استقامت و تامین منافع ملت ایران پیش می رود.

امام جمعه سمنان افزود: تیم مذاکره کننده ایران همواره منویات رهبر معظم انقلاب را مد نظر قرار داده و تحت هیچ شرایطی زیر بار زور و سرکوب نمی رود.

مطیعی می افزاید: برخی از عوامل خارجی نیز امروز از بیگانگان می خواهند که با اعمال تحریم های ظالمانه علیه ایران فشار بیشتری بر مردم وارد کنند و این اوج جنایتی است که به هموطنان خود رحم نمی کنند.

وی ادامه داد: دلسوزان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران همواره برای هجمه به کشور و مردم ما تلاش می کنند و این مطالبات تازگی ندارد و نظام اسلامی بدون توجه به این جنایات بر آنها چیره خواهد شد.

امام جمعه سمنان افزود: ما همواره در کنار مسئولان در صحنه ایستاده ایم و از راه رفیع و آرمان های امام راحل و انقلاب اسلامی دست برنخواهیم داشت.

مطیعی تصریح کرد: هیچکس نمی تواند در مقابل کشور شریف و مقتدر ایران قد علم کند و این کشور به یاری شهدا و ملت ایران همواره با قدرت و حل مشکلات پیشروی می کند.

.