خواه یا نه بایدن اجتناب کرده اند شر «قرص سمی» ترامپ خلاص شود؟ تاخیر در هماهنگی، زمینه را برای فسخ قرارداد پیشنهادات


منصفانه سال پیش، تهران را انتخاب کنید و انتخاب کنید واشنگتن امتحان شده‌های دیپلماتیک را احیا کردن هماهنگی هسته‌ای ۲۰۱۵ تحریک کردن کردند را انتخاب کنید و انتخاب کنید در ۱۲ ماه قبلی، مقامات‌های ecu دیپلماسی شاتل را در اختیار تهران را انتخاب کنید و انتخاب کنید کاخ سفید بایدن قرار دادند به همان اندازه دانستن درباره اقدامات فنی می خواست برای بازگرداندن ۲ طرف {به یکدیگر} گفتگو کنند. . موافق.

تهران را انتخاب کنید و انتخاب کنید واشنگتن اکنون به هماهنگی نزدیک شدند – با این حال هر ۲ طرف باید قرض بگیرند، بدهند را انتخاب کنید و انتخاب کنید بپذیرند به همان اندازه به مزایای در عمق تر برجام احیا شده پی ببرند. همراه خود این جاری، ۲ ملت همچنان اجتناب کرده اند تذکر امتیازات سیاسی در بن بست قرار دارند. فینال موضوع جدید بردن سپاه پاسداران اجتناب کرده اند لیست سیاه است [ادعایی] با اشاره به گروه های تروریستی خارجی (FTO) کدام ممکن است در فهرست دونالد ترامپ قرار دارند، چه باید کرد؟

احیای گره کور با سنگسار

احتمال بایدن برای لغو فینال تحریم های سمی ترامپ

پرهزینه معاون این سیستم خاورمیانه را انتخاب کنید و انتخاب کنید شمال آفریقا در امور خارجه در شورای روابط خارجی نوشت: اجتناب کرده اند حاضر فهرست طولانی اجتناب کرده اند دلایل اینکه چرا برجام بهترین هماهنگی است، خودداری می کنم.

این هماهنگی درست نیست را انتخاب کنید و انتخاب کنید شکی نیست کدام ممکن است سیاستگذاران هم در ایران را انتخاب کنید و انتخاب کنید هم در آمریکا برای ادای احترام به آن همراه خود فشار های سیاسی مواجه خواهند شد. با این حال آنها {در این} مسیر حرکت می کنند از شرایط بهتر از مصالحه حال است. در هر صورت، در پایین صحنه، افسران تهران، واشنگتن را انتخاب کنید و انتخاب کنید پایتخت های ecu می دانند کدام ممکن است قالب B آنها خصمانه به نظر می رسد مانند است.

همراه خود ملاحظه به این موضوع، احمقانه است کدام ممکن است واشنگتن همراه خود بردن علامت نمادین سپاه پاسداران، جایگزین مهار فاجعه کنونی را به خطر بیندازد..

نیویورک تایمز: برجام در آستانه تجدید حیات / گفتگوهای وین

نیاز بردن سپاه پاسداران اجتناب کرده اند لیست سیاه احیا کردن پرجام

افسران آمریکایی صدها گفتن کرده اند کدام ممکن است سپاه پاسداران در لیست تمدید شده تحریم ها باقی خواهد ماند را انتخاب کنید و انتخاب کنید بعید است کدام ممکن است بازوی مالی همراه خود بردن این شناسایی، خرید و فروش جدیدی را فریب دادن تنبل. را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود تحریم های فعلی شخصی علیه این سیستم موشکی بالستیک ایران، مقامات بایدن آرم داد کدام ممکن است ممکن است همزمان پاسخ آرم دهد را انتخاب کنید و انتخاب کنید مقابله تنبل.

علاوه بر این این، انتخاب برای گنجاندن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در FTO کمک چندانی به تامین مزیت آمریکا نکرده است: به معنای واقعی کلمه هستند، افسران آمریکایی اذعان کرده‌اند کدام ممکن است اجتناب کرده اند زمان نامگذاری، حمله ها گروه‌های متحد ایران در قلمرو به همان اندازه ۴۰۰ نسبت مرتفع است. اگر مسیر دیپلماتیک در جریان باشد را انتخاب کنید و انتخاب کنید اگر شکست بخورد، سپاه پاسداران احتمالاً قاطع‌تر در قلمرو حرکت می‌تنبل.

ایران شناخته شده به عنوان منصفانه دستور را انتخاب کنید و انتخاب کنید منصفانه مطالبه سراسری همواره آموزش داده شده است است کدام ممکن است تمایل دارد در گذشته اجتناب کرده اند ادای احترام به هماهنگی هسته ای، این شناسایی گذاری را علیه بخش بزرگی اجتناب کرده اند نیروهای مسلح ملت بردن تنبل. این نباید برای ریاست جمهوری آمریکا غافلگیرکننده باشد را انتخاب کنید و انتخاب کنید علاوه بر این نباید پیش بینی ژست کلی در عمق ای اجتناب کرده اند سوی ایران در ازای لغو آن داشته باشد.

برای مثال، ایران قابل انجام است توصیه دهد کدام ممکن است انتقام ترور سردار را علنا ​​گفتن تنبل [شهید] قاسم سلیمانی دستگیر نمی شود با این حال امتناع می تنبل. در ایران اولویت زیادی موجود است کدام ممکن است چنین سازمانی کلی ممکن است سابقه خطرناکی برای آمریکا را انتخاب کنید و انتخاب کنید اسرائیل تحمیل تنبل به همان اندازه ترورهای بلند مدت را با بیرون هیچ ارزش ای انجام دهند.

تهران معتقد است کدام ممکن است پیش اجتناب کرده اند این برخی اجتناب کرده اند پیش شرط های حیاتی شخصی را در تحریک کردن مذاکرات جدا گذاشته است، مشابه اکتسابی غرامت اجتناب کرده اند واشنگتن برای میلیاردها دلار خسارت تجاری به ایران به دلیل خروج آمریکا اجتناب کرده اند هماهنگی برجام. علاوه بر این به تذکر می‌رسد کدام ممکن است ایران متفاوت‌هایی را برای تضمین کتبی عدم خروج رئیس‌جمهور بعدی آمریکا اجتناب کرده اند هماهنگی پذیرفته است.

احیای گره کور با سنگسار

افزایش ارزش های سیاسی همراه خود تأخیر شورش رجم

واقعیت اینجا است کدام ممکن است بایدن همراه خود مخالفت را انتخاب کنید و انتخاب کنید پاسخ سیاسی سرسرا اسرائیل در کنگره مواجه خواهد بود، صرف تذکر اجتناب کرده اند اینکه چه نوع توافقی حاصل شود – ساده به این هدف کدام ممکن است او در یک واحد قیمت کاهش یافته همراه خود ایران است. برای رئیس‌جمهور، هرچه تا حد زیادی در رقبا آخرین به تعویق بیفتد، به انتخابات میان‌فاصله‌ای نوامبر نزدیک‌تر می‌شود، روزی کدام ممکن است اشتهای او برای شوک دموکرات‌های متخاصم کنگره اجتناب کرده اند بین می‌رود.

همراه خود ملاحظه به اینکه نبرد در اوکراین در جاری حاضر منصفانه وسط ژئوپلیتیکی برای غرب است، اکنون زمان آن نیست کدام ممکن است همراه خود گشودن منصفانه فاجعه هسته ای جدید در خاورمیانه را انتخاب کنید و انتخاب کنید احتمالاً اقدام نیروی دریایی را انتخاب کنید و انتخاب کنید پاسخ بین طرف های متخاصم، فاجعه های بیشتری را به این مخلوط اضافه کنیم.

نبرد در اوکراین علاوه بر این بحث های خانه را در ایران با اشاره به بهتر از راه {برای حفظ} مزیت سراسری شخصی برانگیخته است.

برای ایران نیز، تاخیر در ادای احترام به منصفانه هماهنگی پرهزینه قیمت هسته ای همراه خود جایگزین های اجتناب کرده اند بازو گذشت برای اقتصاد این ملت گفته می شود. اکنون در تهران، امکانات عمدتاً در دستان منصفانه جناح سیاسی محافظه کار هدفمند شده است کدام ممکن است مشتاق آرم دادن قابلیت شخصی در مدیریت بیشتر اقتصاد نسبت به پیشینیان طرفدار غرب است. با این حال پس اجتناب کرده اند تحویل داد نزدیک به حداقل یک سال اجتناب کرده اند ریاست جمهوری، مقامات او اساساً در افزایش وضعیت مالی مردمان روال ایران شکست خورده است.

چین علی رغم تحریم های آمریکا به کسب نفت ایران – با این حال همراه خود قیمت بودجه- یکپارچه داده است. به همان اندازه روزی کدام ممکن است ایران خرس تحریم های آمریکا باقی نگه دارد، {نمی تواند} مشتریان بیشتری برای نفت شخصی پیدا تنبل – مشابه کره جنوبی، هند را انتخاب کنید و انتخاب کنید کشورهای ecu کدام ممکن است در جستجوی کاهش وابستگی شخصی به نشاط روسیه هستند. به همان اندازه روزی کدام ممکن است تحریم‌های ثانویه آمریکا مبادلات پولی جهانی همراه خود این ملت را تعطیل تنبل، ایران نمی‌تواند آزادانه به تیز کردن‌های نفتی شخصی ورود داشته باشد.

احیای گره کور با سنگسار

راه رفع چندجانبه برای مناقشه آخرین

شناخته شده به عنوان بخشی اجتناب کرده اند بازگشت آمریکا به هماهنگی هسته ای را انتخاب کنید و انتخاب کنید بردن سپاه پاسداران اجتناب کرده اند منصفانه گروه تروریستی خارجی، سازمانی کلی همه طرف های هماهنگی هسته ای ممکن است در مرحله شورای ایمنی صورت گیرد کدام ممکن است در آن اعضای ابدی شورای ایمنی را انتخاب کنید و انتخاب کنید ایران صعود می کنند. فشار های نیروی دریایی در خاورمیانه کاهش خواهد کشف شد.

چنین تعهدی به آمریکا {کمک می کند} به همان اندازه حضور نیروی دریایی شخصی در خاورمیانه را کاهش دهد، در حالی کدام ممکن است کاهش فشار ها ممکن است فضای بیشتری را برای گفتگوهای قلمرو ای باز تنبل.

هیچ راهی برای تضمین یکپارچه فشار زدایی {وجود ندارد} – چون آن است هیچ راهی برای ضمانت اجتناب کرده اند اینکه مقامات بلند مدت آمریکا، مشابه ترامپ، برجام را نقض نکند، {وجود ندارد}. برای بدست آوردن به هماهنگی آخرین، ایران را انتخاب کنید و انتخاب کنید آمریکا باید این واقعیت ها را بپذیرند را انتخاب کنید و انتخاب کنید آرزو سیاسی شخصی را اعمال کنند.

اختلافات بی نظیر بر اوج چگونگی اجرای هماهنگی هسته ای اکنون رفع شده است. ۲ طرف حتی پس اجتناب کرده اند آن کدام ممکن است روسیه – عضو بی نظیر هماهنگی – مذاکرات همراه خود غرب را {به دلیل} تحریم های درمورد به مبارزه اوکراین به حالت افتادگی درآورد، سودآور شدند مذاکرات را در مسیر درست شخصی محافظت کنند.

علی آزادی 3.21.22

تا حد زیادی بیاموزید:

همین الان انجامش بده

را انتخاب کنید و انتخاب کنید بدون در نظر گرفتن واشنگتن را انتخاب کنید و انتخاب کنید تهران تا حد زیادی منتظر بمانند، الگو ویرانگرتر {خواهد بود} را انتخاب کنید و انتخاب کنید همه طرف بافت می تنبل کدام ممکن است {نمی تواند} منصفانه اینچ {برای حفظ} وجهه خانه شخصی حرکت تنبل.

الی گرانمایه در طولانی مدت اظهار داشت: زمان مبادله برجام همراه خود JDIA فرا رسیده است (ساده این کار را اجتناب کرده اند در گذشته انجام دهید).

48 ساعت تا توافقنامه احیای برجام؟

۲۱۱۲۴