دادگستری استان تلاش می کند خدمات مناسبی را به شهروندان ارائه دهدبه گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از قزوین؛ علی شعبانی رئیس کل دادگستری استان قزوین در مراسم کلنگ زنی ساختمان جدید دادسرای عمومی ناحیه اسفرورین که با حضور آیت الله اسلامی، نمایندگان شورای خبرگان رهبری و ائمه انگور، مسئولان قضایی استان و مدیران برگزار شد. بخشدار اسفرورین، خیرین و متولیان فرهنگسرای این ناحیه. ، تصریح کرد: تمام تلاش دستگاه قضایی این است که عموم مردم خدمات قضایی را در محیطی مناسب و آسان دریافت کنند و ساخت ساختمان جدید دادگاه عمومی ناحیه سفرفورین نیز در همین مورد است تا مشکلات همکاران و ارباب رجوع از نظر ساختمان حل می شود.

وی افزود: زمین ساختمان جدید توسط خیرین اداره سفرورین اهدا شد و سایر ادارات این اداره نیز در این امر مجدانه مشارکت داشتند که جای تقدیر و تشکر و دستگاه قضایی استان نیز دارد. تمام تلاش خود را برای ساختن یک ساختمان جدید در کوتاه ترین زمان ممکن انجام دهید.باید دادگاه تشکیل شود.

شعبانی گفت: احداث ساختمان جدید دادگاه این اداره یک ضرورت است چرا که ساختمان فعلی مناسب مردم و همکاران نیست اما امیدواریم مردم نیز در راستای صلح و سازش گام بردارند. اختلافات و اختلافات به گونه ای که در بسیاری از موارد نیازی به مراجعه به دادگاه نباشد در دهه آینده نیازی به ساختمان بزرگتر نخواهد بود.

رئیس کل دادگستری استان قزوین در پایان خاطرنشان کرد: دستگاه قضایی استان با گسترش حوزه دادگستری، در راستای افزایش کادر قضایی و اداری، سعی در تامین نیروی انسانی بیشتر برای ارائه خدمات توسط دادگاه دارد. به سرعت و به آسانی و بدون شک این مشکل در کاهش اطاله دادرسی و در نهایت رضایت شهروندان این بخش موثر است.

من باید بگویم؛ سنگ بنای ساختمان جدید دادگاه عمومی ناحیه سفرورین در زمینی به مساحت حدود ۳ هزار متر مربع گذاشته شد و به زودی مراحل ساخت آن آغاز می شود. دادگاه با اهدای لوح تجلیل می شود.

۴۶