داستان ۷ زن که توسط دو مرد مورد آزار و اذیت قرار می گیرند


دو مرد جوان متهم به آزار و اذیت هفت زن در دادگاه کیفری استان تهران محاکمه می شوند.

به گزارش صبح تایم به نقل از اعتمادآنلاین، در جلسه محاکمه این پرونده که در شعبه نهم دادگاه کیفری استان تهران برگزار شد، متهم علیرغم وجود دلایلی علیه متهم به دروغ گفتن شکات اعتراف کرد. .

اولین گزارش از تجاوز جنسی

در تابستان ۱۴۰۰ با شکایت دختری به نام رها پرونده تشکیل شد. او که ترسیده بود به پلیس مراجعه کرد و از مرد جوانی به نام آرش که او را در دام شیطان پرستی انداخته و او را مورد آزار و اذیت قرار داده شکایت کرد.

دختر جوان در تشریح شکایت خود گفت: مدتی است که در اینستاگرام در زمینه فروش لباس فعالیت می کنم و چندی پیش نیز مرد جوانی به نام آرش برای من پیامی ارسال کرد که مدعی شد در اینستاگرام هم فعالیت دارد.

او به من پیشنهاد کاری داد و از من خواست که با او ملاقات کنم تا در مورد شراکت صحبت کنیم.

به من گفت نزدیک جالان آیت الله کاشانی منتظرش باشم تا با ماشینش به من ملحق شود و درباره کار صحبت کنیم.

شاکی ادامه داد: آرش با پژو ۲۰۶ به دنبال من آمد و من سوار خودرویش شدم. صحبت را باز کرد و برایم آبمیوه خرید. به محض خوردن آب میوه از حال رفتم و وقتی از خواب بیدار شدم متوجه شدم آرش و دوستش به نام مهران به من حمله کرده اند.

بیشتر بخوانید:

حبس ابد برای فوتبالیست متجاوز

حکم معلم تجاوز به ۷ دانش آموز آزاد شد!

آنها مرا تهدید کردند که این موضوع را به کسی نگو وگرنه مرا خواهند کشت. سپس مرا از خانه شیطانی خود بیرون کردند. جلوی خانه از فرصت استفاده کردم و از طریق اینترنت لوکیشن را برای خواهرزاده ام فرستادم و به خانه برگشتم.

دختر جوان گفت: حالم بهم ریخته است. ماجرا را به خواهرزاده ام و سپس نامزدم گفتم و تصمیم گرفتم از دو پسر کلاهبردار شکایت کنم.

ردیابی دو شیطان

با این شکایت دختر به پزشکی قانونی معرفی شد و کارشناسان آزار را تایید کردند. زمانی که پلیس قصد ردیابی این دو شیطان را داشت، شکایت دیگری به پلیس رسید و متوجه شد که دختری به همین شکل در دام دو پسر گرفتار شده و مورد آزار و اذیت قرار گرفته است.

تحقیقات پلیس وارد مرحله جدیدی شده و با شناسایی مخفیگاه آرش در غرب تهران و دستگیری وی، تعداد دستگیرشدگان به هفت زن و دختر رسید.

پلیس از مخفیگاه متهم تعدادی سیم کارت، گوشی تلفن همراه و مواد مخدر کشف و همدست وی را دستگیر کرد.

در حالی که متهم منکر جرم خود بود، هفت شاکی در درگیری حضوری آنها را شناسایی کردند تا برای آنها کیفرخواست صادر شود.

جلسه

سپس دو متهم در شعبه نهم دادگاه کیفری استان تهران پای میز محاکمه ایستادند. در ابتدای جلسه ۷ شاکی به تشریح شکایات خود پرداختند و برای دو متهم خواستار اعدام شدند.

یکی از مدعیان گفت: من از اهالی شهرستان غرب هستم. همسرم وضعیت مالی خوبی دارد و به همین دلیل نیازی به پول ندارم اما در فضای مجازی به دنبال کار خانه برای خوش گذرانی بودم که با آرش آشنا شدم.

7 زن توسط دو مرد خشن مورد آزار و اذیت قرار گرفتند.

او با من قرار گذاشت و گفت که قرار است خودش مرا بکوبد. آرش خودش دنبال من و اسنیپ رفت و با خوردن آبمیوه مسموم مرا بیهوش کرد. وقتی به هوش آمدم در خانه ای بودم که آرش و دوستانش مرا مورد آزار و اذیت قرار می دادند.

وی در حالی که اشک می ریخت به قاضی گفت: این اتفاق زندگی مرا سیاه کرد. نامزدم وقتی متوجه ماجرا شد حرف من را باور نکرد و از من جدا شد. تقاضای مجازات سنگین برای دو متهم دارم.

دام شیطان

نوحه دومی گفت: وقتی در دام دو دیو افتادم و به خانه برگشتم ماجرا را برای نامزدم تعریف کردم و بلافاصله نزد پزشک قانونی رفتم. کارشناسان پزشکی قانونی در خون من دوپ پیدا کردند که حاوی هروئین بود. در اثر بیهوشی مغزم ملتهب شد و بعد از چند ماه همچنان دارو مصرف می کردم و دیگر حالت عادی نداشتم.

شاکی سوم گفت: پس از ملاقات با آرش، او برای من یک عکس گرفت تا به دیدن او بروم. در راه مرا با آبمیوه مسموم کرد و وقتی به هوش آمدم متوجه شدم که مورد تعرض قرار گرفته ام.

آرش و دوستش به زور رمز کارت بانکی من را گرفتند و مجبورم کردند از ماشین پیاده شوم. سه روز گیج بودم و وقتی خوب شدم موبایلم را چک کردم و متوجه شدم که از شماره تلفن و پیامک های آرش اثری نیست.

سپس سایر شاکیان به تشریح ماجرا پرداختند و خواستار اشد مجازات برای دو متهم شدند.

زمانی که متهمان مقابل قاضی قرار گرفتند، جرایم خود را نپذیرفتند و مدعی شدند که شاکیان به میل خود و بدون اجبار و تهدید با آنها ارتباط برقرار کرده اند.

پس از دفاعیات دو متهم، قاضی برای صدور حکم وارد دادگاه شد.