درخشش اجرای کیت بلانشت در ونیز/ ۶ دقیقه تشویق برای فیلم “تار” – تئاتر آنلاین


فیلم «تار» با بازی کیت بلانشت روز گذشته در جشنواره فیلم ونیز به نمایش درآمد و مورد تشویق ۶ دقیقه ای تماشاگران قرار گرفت.

به گزارش تئاتر آنلاین به نقل از ورایتی، هفتاد و ۹ جشنواره فیلم ونیز دیروز پس از آن برگرد فیلم های جدید را تماشا کنید و غیره میدانی با عنوان “تار” اثر کیت بلانشت او آهنگساز معروف و اولین رهبر زن آلمانی بود. در پایان فیلم در حالی که تماشاگران در سالن روز تولد با شعار “براو” سر آنها ایستادند و ۶ دقیقه کارگردان و بازیگرانش را تشویق کردند.

«تار» احتمالا یکی از محبوب ترین فیلم های فصل اسکار است. نقدهای تحسین برانگیزی که برای این فیلم نوشته شده تنها در میزان تحسینی که دریافت کرده با هم رقابت می کنند و به نظر می رسد بلانشت برای هشتمین بار نامزد اسکار شد. او تاکنون ۲ جایزه اسکار برای فیلم های هوانورد در سال های ۲۰۰۵ و .یاسمن آبی» در سال ۲۰۱۴ است، به نظر می رسد با «تار» مجسمه سومی را به مجموعه خود اضافه کند.

در عین حال فیلم «تار» که از ۱۶ آبان ماه در سینماها اکران می شود به نمایش در می آید استخوان قوی برای و غیره رشته؛ او کارگردانی است که پس از ۱۵ سال با این فیلم به دنیای سینما بازگشت.

قبل از نمایش فیلم در ونیز، طرفداران بلانشت بیرون فرش قرمز او را تشویق می کنند و پوستر فیلم در دست دارند.

کینین هودو، کومی مرلنتعلامت گذاری قویجولای گلوورقبیله سرایدارصوفی پوشش دادن و سیلویا فلوت از دیگر بازیگران این فیلم هستند. هیلدور گونادوتیرو آهنگساز ایسلندی که موسیقی فیلم را ساختجوکردر سال ۲۰۲۰ اسکار سازنده این آهنگ های سینمایی است.

بلانشت و و غیره رشته آنها در نشست های خبری شرکت کردند و به سوالات خبرنگاران پاسخ دادند.

رشته به قول او این نقش را برای بلانشت نوشته شده توسط بلانشت تاکید کرد که از شروع فیلمنامه ایفای این نقش چقدر پیچیده است؟ او گفت این شخصیت مجموعه ای از تناقضات و مسلم است درگیر چیزی شدن گذشت یا خانواده اش.