در دسترس بودن قرآن همراه خود جاده نستعلیق منوچهر نوح سرشت اجتناب کرده اند سوی نشر اسوه در نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهرانناصر بابامحمدی (مدیرعامل نمایندگی چاپ را انتخاب کنید و انتخاب کنید انتشارات اسوه) در ذکر شد‌وگو همراه خود خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) ضمن ردیابی به این سیستم‌های این انتشارات در سی‌وسومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران عنوان کرد: این موسسه انتشاراتی همراه خود ۱۱۰ عنوان قرآن کریم، مفاتیح‌الجنان را انتخاب کنید و انتخاب کنید نهج‌البلاغه همراه خود برداشتن، ابعاد، تهذیب‌های مختلف را انتخاب کنید و انتخاب کنید رنگ‌های متنوع {در این} نمایشگاه حضور می تواند داشته باشد.
 
وی یکپارچه داد: {در این} میان ۲ تأثیر ویژه همزمان همراه خود این دوران اجتناب کرده اند نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران افشا خواهد بود؛ یکی اجتناب کرده اند آن‌ها افشا اجتناب کرده اند خوب قرآن ویژه است کدام ممکن است همراه خود همکاری معاونت قرآن را انتخاب کنید و انتخاب کنید عترت وزارت سنت را انتخاب کنید و انتخاب کنید ارشاد اسلامی را انتخاب کنید و انتخاب کنید به جاده درک منوچهر نوح سرشت آشکار شده است.
 
مدیرعامل نمایندگی چاپ را انتخاب کنید و انتخاب کنید انتشارات اسوه همراه خود ردیابی به عملکرد این قرآن کریم دلیل داد: این کتاب به صورت زیبا را انتخاب کنید و انتخاب کنید بر روی کاغذ گلاسه چاپ شده را انتخاب کنید و انتخاب کنید اولین جاده نستعلیق همراه خود تفسیر زیر به شمار می‌آید کدام ممکن است تفسیر آن توسط درک انصاریان {انجام شده} است. هر ۳۰ جزء این قرآن خوب تهذیب مجزا را انتخاب کنید و انتخاب کنید به صورت جداگانه دارد را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجتناب کرده اند ۳۰ نوع تهذیب برای آن استفاده شده است کدام ممکن است شکوه خاصی به قرآن داده است.

او به زمان افشا اجتناب کرده اند این قرآن زیبا ردیابی کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید بازگشت به شد: حدس و گمان به ساعت ۱۸ روز سه‌شنبه بیست‌وهفتم اردیبهشت‌ماه، همزمان همراه خود ایام برگزاری سی‌وسومین فاصله نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود حضور مسئولان اجتناب کرده اند این قرآن افشا شود.

 

وی علاوه بر این به افشا اجتناب کرده اند خوب قرآن را انتخاب کنید و انتخاب کنید مفاتیح صوتی نیز ردیابی کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید افزود: این مجموعه «اسکنیار» شناسایی دارد را انتخاب کنید و انتخاب کنید این قابلیت را دارد کدام ممکن است به صورت اپلیکیشن بر روی تلفن‌های در کنار نصب شود. این مجموعه نسبت به سایر کارهای درست مثل، کار را برای مشتریان آسان‌تر کرده است به منظور که اگر سوره هر دو آیه‌ای را در قالب فرمان صوتی هر دو نوشتاری به آن است بدهید بلافاصله به در کنار محتوای متنی تفسیر برای رمز و راز حاضر می‌دهد.

 

مدیرعامل نمایندگی چاپ را انتخاب کنید و انتخاب کنید انتشارات اسوه در یکپارچه دانستن درباره برگزاری سی‌وسومین فاصله نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران در سال جاری اظهار کرد: قطعا امسال همراه خود استقبال خوبی اجتناب کرده اند سوی افراد روبه‌رو می‌شویم؛ با این حال شاید قیمت بالای آثار، افراد را گله‌مند تنبل را انتخاب کنید و انتخاب کنید نکته‌ای کدام ممکن است {در این} زمینه موجود است اینجا است کدام ممکن است قیمت بالای تمام شده قرآن‌ها {به دلیل} داروها اولین خاص آن‌ها است.

 

ناصر بابامحمدی در نهایت ذکر شد: قرآن‌های چهاررنگ به بالا بیشتر اوقات به کاغذ را انتخاب کنید و انتخاب کنید مقوای گلاسه هر دو چاپ‌های خاصی خواستن دارد کدام ممکن است {به دلیل} بالا جابجایی قیمت این اقلام را انتخاب کنید و انتخاب کنید سایر داروها اولین ارزش تمام شده آن برتر می‌رود را انتخاب کنید و انتخاب کنید بینندگان اجتناب کرده اند این موضوع ناراحت می‌شوند.

 

«سی‌را انتخاب کنید و انتخاب کنید‌سومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران» اجتناب کرده اند بیست‌ویکم به همان اندازه سی‌ویکم اردیبهشت ماه ۱۴۰۱ به صورت فیزیکی در مصلای امام خمینی(ره) را انتخاب کنید و انتخاب کنید به صورت دیجیتال در سامانه ketab.ir برگزار می‌شود.