دل پیرو پس اجتناب کرده اند ۱۰ سال به یوونتوس بازگشت / عکس


به گزارش خبرگزاری اطلاعات اینترنت; وقتی ۱۰ سال پیش الساندرو دل پیرو فینال گل شخصی را برای یوونتوس مقابل آتالانتا به ثمر رساند، انواع به سختی اجتناب کرده اند هواداران در نظر گرفته شده می کردند کدام ممکن است او باید ۱۰ سال استقامت تنبل به همان اندازه رویارویی آقای جدید همراه خود بانوی پیر در تورین را تماشا تنبل!
با این حال انتظارات به بالا رسید را انتخاب کنید و انتخاب کنید این سیستم شماره ۱۰ خیال ای یوونتوس پس اجتناب کرده اند تماشای تفریحی مودریچ را انتخاب کنید و انتخاب کنید بنزما در برنابئو، تفریحی یوونتوس – بولونیا را اجتناب کرده اند نزدیک تماشا می کرد. الکس اجتناب کرده اند روی سکوی معروف تورین برای اولین بار تفریحی یوونتوس را در ورزشگاه یوونتوس تماشا کرد. اگرچه این حضور همراه خود پیروزی برای هواداران یوونتوس در کنار نبود را انتخاب کنید و انتخاب کنید یوونتوس در جذب می کند منصفانه بر منصفانه مقابل حریف متوقف شد، با این حال حضور دل پیرو در پایین شور مضاعفی به سکوها اضافه کرد.

دل پیرو پس از 10 سال به یوونتوس بازگشت / عکس

دل پیرو کدام ممکن است در فصل پایانی تفریحی یوونتوس ۲ برد را به ثمر رساند، در حال حاضر به تماشای بازیکنانی نشست کدام ممکن است در مسابقات اسکودتو حضور نداشتند را انتخاب کنید و انتخاب کنید یکی اجتناب کرده اند ناامیدکننده ترین فصل های یوونتوس در سال های جدیدترین بودند.
آنچه خاص است اینجا است کدام ممکن است کاپیتان قابل اعتماد یوونتوس کدام ممکن است در مجموع ۲۸۹ گل برای تورینو به ثمر رسانده است همچنان شناخت زیادی در بین یوونتوس دارد. شکاف تعدادی از ساله بین او را انتخاب کنید و انتخاب کنید توده‌ها این بافت را آزار نمی‌داد.

تا حد زیادی بیاموزید: