دوئل استقلال و مجیدی بر سر ستاره لژیونرمهمترین گل این بازیکن در دیدار مقابل بنفیکا به ثمر رسید. در دیداری که تیم سانتا کلارا با نتیجه ۲-۱ شکست خورد. محمد محبی در این فصل نیز تجربه بازی مقابل پورتو و اسپورتینگ را دارد و جالب است بدانید که او در تیم پرتغالی نیز به عنوان مهاجم مرکزی بازی کرده است.

در ایران، محمد محبی به درخواست‌های رسمی گل گهر و استقلال گوش داده است، در حالی که مدیر باشگاه سانتا کلارا در تعطیلات زمستانی در پاسخ به درخواست‌های تیم ایرانی، ترجیح داده محمد محبی را به اسپورتینگ – بنفیکا، پورتو و پورتو بفروشد. براگا آیا این باشگاه در حال حاضر پیشنهاد خرید محمد محبی را دارد؟ در حال حاضر هیچ خبر رسمی در این مورد وجود ندارد و طبیعتا باشگاه سانتا کلارا برای رسیدن به این مهم باید در فصل گذشته بیشتر مقابل محمد محبی بازی می کرد.

اما اتفاق جالبی برای محمد محبی افتاد. فرهاد مجیدی، سرمربی تیم اتحاد کلبا نیز برای به خدمت گرفتن محمد محبی اقدام کرده و با پاسخگویی به مطالبات مالی باشگاه پرتغالی موافقت کرده است. به نظر می رسد زمانی که باشگاه سانتا کلارا درخواست ها را بررسی کرد، شانس امارات برای خرید این بازیکن ایرانی بیشتر از دو تیم ایرانی یعنی استقلال و گل گهر بود. چون باشگاه های ایرانی می توانند مبلغ محدودی هزینه کنند و برای دریافت مجوز محمد محبی هزینه دریافت می کنند، اما باشگاه امارات یکی از ثروتمندترین باشگاه هاست و توان مالی بیشتری برای جذب محمد محبی دارد. البته فکر می کنم گل گهر و استقلال مشکلی با پوشیدن پیراهن محمد محبی به عنوان بازیکن قرضی ندارند اما باشگاه اماراتی می خواهد محمد محبی را به عنوان بازیکن نهایی بگیرد. بر اساس اخبار رسیده محمد محبی تمایلی برای حضور در هیچ یک از تیم های ایرانی یا باشگاه های اماراتی ندارد چرا که در یکی از این تیم ها دوباره به او توجه خواهد کرد و شانس بیشتری برای بازگشت به اردوی تیم ملی دارد.

دوئل باشگاه استقلال و اتحاد کلبا بازیکنان ایرانی دارند! کدام یک از این دو باشگاه موفق خواهند بود؟ این موضوع در روزهای آینده مشخص خواهد شد. جالب اینجاست که فرهاد مجیدی به دلیل حفظ رابطه اش با باشگاه استقلال و هواداران این باشگاه، قصدی برای به خدمت گرفتن بازیکنان آبی پوشان ندارد اما حالا روی بازیکنانی کار می کند که در لیست خرید تیم استقلال هستند.

۲۵۸ ۲۵۸