دومین تامین مالی انبوه تمدن کلیدی بود


شرکت تامین سرمایه تمدن در حوزه تامین مالی کسب و کارهای کوچک و متوسط ​​با دانش بنیان برای دومین بار بستر تامین مالی جمعی IBCrad را برای تامین سرمایه در گردش شرکت دنیای جدید عناصر کیان راه اندازی کرد.

به گزارش وب سایت تفهم آنلاین به نقل از روابط عمومی تمدن سرمایه، فردا چهارشنبه ۲۵ خرداد ۱۴۰۱ گواهی مشارکت مربوط به شرکت دنیای جدید کیان المنت بر روی بستر تامین مالی انبوه ارائه می شود. www.ibcrowd.ir صد میلیارد ریال هزینه دارد. طرح سرمایه گذاری به منظور تامین سرمایه در گردش شرکت مذکور جهت تهیه مواد اولیه محصولات آرایشی و بهداشتی صورت گرفت.

این یک فرصت سرمایه گذاری یک ساله با نرخ سود ۲۳ درصدی و با پرداخت سود ماهانه و پرداخت اصل سرمایه در سررسید به مدت محدود ۷ روزه برای سرمایه گذاری در پلتفرم می باشد.IBCROWD در دسترس عموم قرار خواهد گرفت.

سرمایه گذاران واقعی و قانونی که می خواهند سود بیشتری نسبت به فرصت های سرمایه گذاری با درآمد ثابت و سپرده های بانکی کسب کنند، می توانند در این فرصت های سرمایه گذاری شرکت کنند. لازم به ذکر است که گواهی مشارکت از پرداخت مالیات معاف است.

سرمایه تمدن برای پوشش ریسک تامین مالی جمعی، علاوه بر دریافت چک، مدارک مالی کافی شامل سهام آرین کیمیا تک از متقاضیان اخذ شده و سرمایه گذاران و خریداران اوراق مشارکت دنیای نو نگران دریافت مطالبات نباشند. .

گفته می شود سال گذشته برای اولین بار در بازار سرمایه کشور، شرکت تامین سرمایه تمدن، تامین مالی شرکت دارویی پارس حیان را به ارزش ۱۰۰ میلیارد ریال آغاز کرد که در مدت زمان حداکثر ۲ ساعت توسط سرمایه گذاران تامین مالی شد.

بر اساس این گزارش، تامین مالی جمعی یکی از خدمات جدید شرکت تمدن سرمایه در معرفی فرصت های سرمایه گذاری با شرایط و سقف سرمایه گذاری محدود است. این فرآیند از طریق صدور و فروش گواهینامه های الکترونیکی به نام گواهی مشارکت، از طریق تامین مالی پروژه، فراخوان جذب سرمایه در زمان معین انجام می شود و اشخاص حقیقی یا حقوقی تامین کننده منابع مالی می توانند در طول مدت تماس، گواهی مشارکت را خریداری کنند.

تامین مالی سرمایه ای این روش برای شرکت های بزرگ به ویژه شرکت های پذیرفته شده در بورس و فرابورس ممنوع است، بنابراین رقابت صرفا برای تامین مالی شرکت های کوچک با طرح ها و ایده های جدید امکان پذیر است.