دکتر احمدی اعلام کرد: افزایش سهم بانک شهر در فضای رقابتی بازار پولی و بانکی کشور


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خبرآنلاین، دکتر محمدمهدی احمدی با تائید تلاش برتر مدیر؛ غیرت، وفاداری و تلاش کارکنان بانک شهر را در مسیر پیشرفت قرار داده است، وی افزود: اکنون با ارزیابی نیاز مشتریان و آمارگیری از نیازهای آنها؛ خدمات بانکی و مالی با روش ها و رویه های جدید به تمامی اقشار جامعه ارائه می شود.
دکتر احمدی با بیان اینکه شعب بانک شهر به عنوان مشاوران متخصص و توانمند در کنار مشتریان ایستاده اند، اظهار داشت: زیرساخت های لازم و اقدامات مناسب برای رفع نیازهای شهروندان در حوزه بانکداری شرکتی، خرده فروشی و تجاری انجام شده است.
مدیرعامل بانک شهر با بیان اینکه از ابتدای سال جاری شاهد تغییرات بزرگ و اقدامات موثری برای پیشرفت بانک خود بوده ایم، گفت: چابکی و انعطاف در تصمیم گیری از مهمترین شاخص های این بانک است.
دکتر احمدی گفت: با نگاه تحول در حوزه فناوری اطلاعات و ایجاد پیوستگی با شرکت های علم محور همچنان در تلاش برای تولید محصولات و ارائه خدمات بهتر به مشتریان هستیم.
وی با تاکید بر اینکه حضور شهرداری ها و ارتباط با آنها را یکی از فرصت های مهم برای کمک به آبادانی ایران اسلامی و اشتغال جوانان می دانیم، افزود: تفاهم نامه با شهرداری های شهرهای بزرگ با هدف سودجویی. . از توان مالی آنها و به ویژه دستاوردهای بانک در زمینه فناوری اطلاعات.
مدیرعامل بانک شهر خاطرنشان کرد: با تمرکز بر تامین مالی زنجیره تامین (SCF) توانمندی; راه جدید دیگری برای تامین مالی پروژه های بزرگ و حمایت از تولید داخلی داریم.