رئیس جمهور دستور داد تا برنامه های هنری در سعد آباد – تئاتر آنلاین در اولویت قرار گیرد


وزیر ارشاد در حاشیه جلسه امروز هیات دولت از دستور اکید رئیس جمهور برای اولویت اجرای برنامه های هنری مجموعه فرهنگی تاریخی سعد آباد در صورت اختلال در سایر برنامه ها خبر داد.

به گزارش تئاتر آنلاین به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، محمدمهدی اسماعیلی درباره ادامه برنامه هنری در مجموعه فرهنگی تاریخی سعد آباد گفت: اکنون در سعد آباد اجرا داریم. منطقه ای که در هفته های گذشته به دلیل تعداد زیاد می آیند و سران کشورهای خارجی را بلند می کنند و برنامه هایی که در چند شب تعطیل کرده اند.

وی تصریح کرد: این نکته را به رئیس جمهور گفتم و ایشان دستور دادند که اولویت با برنامه ای باشد که تهیه کرده ایم و بلیت بخریم و هر شب چند هزار نفر از آن لذت ببرند. منافع آمدند سعد آباد، بعد دستور دادند برنامه ها را طوری تنظیم کنند که چیزی باعث تعطیلی برنامه هنری نشود.

رئیس هیئت هنری در پایان تایید کرد: که دلیل هفته گذشته که یکی از سران کشور در تهران بود و این مشکل پیش آمد، مستقیماً با همکاری دفتر رئیس جمهور ساعات کاری و جلسات تغییر کرد تا برنامه بدون مشکل اجرا شود. برنامه مردم از حضور در برنامه هنری مجموعه سعد آباد کنسل نشدند و همه چند هزار نفری این برنامه را در این مجموعه فرهنگی تماشا کردند.