رابرت پتینسون همراه خود «بتمن» برمی‌گردد/ مونتاژ دنباله فیلم – تئاتر وب مبتنی بر


خودت را پیدا کن تایید شد کدام ممکن است «بتمن» دنباله‌ای می تواند داشته باشد را انتخاب کنید و انتخاب کنید رابرت پتینسون بار تولید دیگری شناخته شده به عنوان سرسخت‌ترین مدافع گاتهام بازمی‌گردد.

به گزارش تئاتر وب مبتنی بر به نقل اجتناب کرده اند ورایتی، کمپانی برادران وارنر داستان عکس اجتناب کرده اند «بتمن» برای ربط دادن دارد. مت ریوز کارگردان «بتمن» در رویداد تجاری سالانه «کمیک‌کان» فاش کرد فیلم بعدی ساخته می‌شود را انتخاب کنید و انتخاب کنید شخصی وی، هم آن را می‌نویسد را انتخاب کنید و انتخاب کنید هم کارگردانی می‌تدریجی با این حال جزییاتی کسب اطلاعات در مورد این فیلم را فاش نکرد.

«بتمن» ماجراجویی ابرقهرمان داستان‌های کمیک در قالب فیلم ۳ ساعته ابرقهرمانی در ماه مارس (اسفند) روی پرده‌های غول پیکر سینماها اکران شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود ۱۳۴ میلیون دلار دسترس در بازار خانه آمریکا کارش را تحریک کردن کرد. این کالا بلیت شناخته شده به عنوان غول پیکر‌ترین افتتاحیه عالی فیلم در سال ۲۰۲۲ گزارش شده را انتخاب کنید و انتخاب کنید دومین کالا غول پیکر در اولین آخر هفته عالی فیلم در دوران پاندمی محسوب شده را انتخاب کنید و انتخاب کنید پس اجتناب کرده اند «اسپایدرمن: راهی برای مقابله با نیست» دومین فیلمی است کدام ممکن است سودآور شد فروشی بیش اجتناب کرده اند ۱۰۰ میلیون دلار در اولین آخر هفته اکرانش کسب تدریجی. این فیلم در پایان تاکنون فروشی ۷۵۹ میلیون دلاری را گزارش کرده را انتخاب کنید و انتخاب کنید پرفروش‌ترین فیلم سال به همان اندازه به فعلی {بوده است}.

«بتمن» اولین فیلم کمپانی برادران وارنر است کدام ممکن است پس اجتناب کرده اند انتخاب این کمپانی مبنی بر کالا هم‌زمان در سینماها را انتخاب کنید و انتخاب کنید اکران وب مبتنی بر، در دوران پاندمی به صورت انحصاری در سینماها آغاز به اکران کرد. پوشش جدید این کمپانی اینجا است کدام ممکن است فیلم‌های بعدی‌اش را ۴۵ روز به صورت انحصاری در سینماها نگه دارد را انتخاب کنید و انتخاب کنید بعد آنها را اجتناب کرده اند طریق اچ‌بی‌او مکس به صورت وب مبتنی بر به راحتی در دسترس است بینندگان بگذارد.

فیلم «بتمن» نگاهی تلخ به اولین امتحان شده‌های بروس وین شناخته شده به عنوان غول پیکر‌ترین کارآگاه جهان داشت را انتخاب کنید و انتخاب کنید شوالیه تاریکی جوان را در روزهایی تصویر کرد کدام ممکن است دنبال قاتل حلقه دار معروفی به تماس گرفتن ریدلر (همراه خود تفریحی پل دانو) بود. زویی کراویتس در عملکرد زن گربه‌ای، اندی سرکیس در عملکرد پیشخدمت بتمن، کالین فارل در عملکرد پنگوئن را انتخاب کنید و انتخاب کنید آلفرد پنی ورث تولید دیگری بازیگران فیلم بودند.

جدا از استقبال اجتناب کرده اند این فیلم در سینماها، منتقدان نیز روی خوشی به فیلم آرم دادند را انتخاب کنید و انتخاب کنید فیلم امتیاز ۸۵ نسبت را اجتناب کرده اند منتقدان در مکان راتن تومیتوز کسب کرده است.