راهکار مبین نت برای تحول زیرساخت های بانکی


چهاردهمین نمایشگاه بین المللی صنعت مالی (فینکس) با حضور اهالی صنعت مالی، اقتصاد و بازار سرمایه و بازرگانی از ۲ تا ۱۴ مرداد ماه در محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران برگزار شد. مبین نت در این مدت ۴ سرویس سازمانی خود را معرفی و ارائه می کند که نقش مهمی در تحول دیجیتال و به روز رسانی صنعت مالی دارند.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، سامانه نظارت تصویری ابری (VSaaS)، شبکه داده های خصوصی مجازی سازمانی (VPN)، پلتفرم چند رسانه ای تبلیغاتی (Digital Signage) و سامانه پشتیبانی مشتریان سازمانی (B2B Platform) محصولات و خدمات این شرکت هستند که توسط مبین نت معرفی شده اند. . در این نمایش..

ساخت زیرساخت تحول دیجیتال کسب و کارها با راهکارهای سازمانی مبین نت

استفاده از فناوری های جدید و به روز یکی از عناصر اصلی تحول دیجیتالی صنایع مختلف به ویژه صنایع فعال در حوزه های مالی و اقتصادی است. ارتقای امنیت داده های دیجیتال و سیستم های ارتباطی، به روز رسانی ساختارهای امنیتی فیزیکی و محیطی، تبلیغات و اطلاع رسانی با استفاده از روش های هوشمند، ارائه خدمات پایدار و بدون وقفه به مشتریان از دغدغه های اصلی مدیران و نمایندگان این رده تجاری است.

راهکارهای سازمانی مبین نت با هدف تکمیل صنایع مختلف به ویژه صنایع شاخه محور از جمله بانک ها و خدمات مالی مانند بورس و بیمه طراحی و در فینکس معتبرترین رویداد مالی کشور و منطقه ارائه شده است.

هوشمند دوربین مداربسته

تامین امنیت در فضای کسب و کار مالی موضوع مهمی است که نقش مهمی در جلب رضایت و اعتماد مشتریان دارد. اتصال دوربین های نظارتی و نظارتی به فضای ابری یکی از عواملی است که امنیت محل کسب و کار را افزایش می دهد زیرا سیستم های ضبط محلی مانند DVR و NVR دارای ضریب امنیتی بسیار پایینی در برابر خطر سرقت و آسیب فیزیکی هستند. با به روز رسانی دستگاه های سنتی و قدیمی که تصاویر دوربین های مداربسته را ضبط و ضبط می کنند، می توان به تصاویر دوربین در هر موقعیت و در هر زمان و مکانی دسترسی داشت.

مبین نت این فناوری را در قالب راهکارهای ابری VSaaS به مشتریان سازمانی ارائه می دهد. این سرویس تصاویر را به صورت آنی ضبط کرده و پس از فشرده سازی به مرکز ویرایش منتقل می کند. قابلیت های سیستم نظارت تصویری مبین نت در نمایشگاه صنعت مالی فاینکس برای بازدیدکنندگان به نمایش گذاشته شد.

راه حل های ارتباطی را با شرکت های VPN به روز کنید

شبکه داده خصوصی مجازی مبین نت با نام شرکت VPN از دیگر خدمات ارائه شده در این رویداد می باشد. مبین نت سال هاست که این سرویس پرطرفدار را در اختیار شرکت ها و سازمان ها قرار داده و با رشد و توسعه تکنولوژی به روز شده و در اختیار مشتریان قرار می گیرد.

این سرویس مستقل از شبکه جهانی اینترنت ارائه می شود. با توجه به ناپایداری ارتباطات مبتنی بر اینترنت، احتمال قطع شدن شبکه و اتصال و وجود تهدیدات سایبری در فضای اینترنت نیز بالاست، راهکار ارتباطی شبکه مجازی شخصی در این نمایشگاه معرفی و به صنعت مالی ارائه شد. .

تحول در اطلاع رسانی مشاغل شعبه محور

یکی از دستاوردهای جدید مبین نت در نمایشگاه بورس، بانک و بیمه، معرفی سامانه ای است که سامانه اطلاع رسانی و تبلیغات را هوشمند و متمرکز در شعب سازمان می کند. پلتفرم تبلیغات چندرسانه ای (Digital Signage) با استفاده از فناوری رایانش ابری، امکانات جدیدی را برای سازمان ها برای پیگیری فرآیند انتشار و مدیریت انواع محتوا فراهم می کند.

این سیستم منعطف از مجموعه ای از سخت افزار و نرم افزار تشکیل شده و امکان مدیریت محتوا برای نیازهای تبلیغاتی و اطلاعاتی را در هر زمان و مکان فراهم می کند.

با استفاده از سرویس پلت فرم تبلیغات چند رسانه ای مبین نت، کاربران می توانند محتوای تبلیغاتی خود را در تعداد زیادی صفحه در قالب های مختلف اعم از ویدئو، تصویر، متن یا صدا به طور همزمان برای بازدیدکنندگان و مشتریان به نمایش بگذارند.

ارائه یک سیستم ویژه برای خدمات پشتیبانی

سیستم پشتیبانی مشتریان این شرکت (B2B Platform) چهارمین راه حلی است که مبین نت در رویداد Finex به صنعت مالی معرفی کرد. با توجه به نیاز کسب‌وکارهای مالی مانند بانک‌ها به خدمات ابری و ارتباطی پایدار و در دسترس، موضوع خدمات پشتیبانی ۲۴×۷ با پشتیبانی اختصاصی نیز در اولویت قرار دارد.

مبین نت با ارائه خدمات پلتفرم B2B این چالش سازمانی را حل کرده است. در این سامانه تحت وب، خدمات پشتیبانی به صورت آنلاین برای مشتریان شرکت ارائه می شود. در این بستر جامع، کلیه خدمات ارائه شده به مشتریان از یک پنجره واحد مدیریت، پشتیبانی و نظارت می شود.

مبین نت با ارائه دستاوردهای جدید خود به سازمان ها و صنعت مالی، کار خود را در چهاردهمین نمایشگاه بین المللی صنعت مالی (بورس، بانک و بیمه) به پایان رساند و سعی کرد با توسعه راهکارهای سازمانی، پازل تحول دیجیتالی کسب و کارهای مختلف را تکمیل کند. اینکه سازمان ها بتوانند خدمات را برون سپاری کنند زیرساخت فناوری اطلاعات به سمت شکوفایی و توسعه چشم انداز اصلی خود حرکت می کند.