رفتار عجیب بازیکنان استقلال; من نمی خواهم برای تیم ملی بازی کنم!یکی از بازیکنانی که می تواند در این بازی به میدان برود عرفان باقری بازیکن استقلال است. او یک بار به دلیل بی انضباطی از اردوی تیم جوانان حذف شد. شنیده ها حاکی از آن است که وی در یکی از روزهای اردو به دلیل گرما و وجود پشه صبح کمپ تیم جوانان را ترک کرد و صمد مرفاوی که متوجه این موضوع شد ترجیح داد در تیم جوانان حاضر نشود. آموزش. با بازگشت تیم جوانان از مسابقات کافا، عرفان باقری در اردوی تیم جوانان حاضر شد و پس از عذرخواهی از صمد مرفاوی اجازه حضور در تمرین را گرفت. اما در کمپ تیم در بیشکک اثری از این بازیکن نیست.

گفته می شود این بازیکن در شب اعزام تیم جوانان به شهر بیشکک با حضور در کادر فنی تیم جوانان اعلام کرد که تمایلی به حضور در تیم جوانان ندارد و کادر فنی با وی موافقت کرده است. درخواست، و عرفان. باقری با توافق کادر فنی تیم جوانان نیز در اردوی تیم استقلال حاضر شد.

تیم جوانان ایران با اقتدار در بیشکک با زدن ۱۱ گل و نخوردن به مرحله نهایی جام ملت ها راه یافت. دور نهایی این مسابقات با حضور ۱۶ تیم در تاشکند برگزار می شود و ۴ تیم منتخب راهی جام جهانی زیر ۲۰ سال می شوند.

۲۵۸ ۲۵۸