رم به فکر جذب کریستیانو رونالدو استبه گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ رونالدو با یک مصاحبه جنجالی به سراغ مدیران باشگاه منچستریونایتد، مربیان و هم تیمی هایش رفت و گفت که در منچستریونایتد احساس خیانت کرده است. منچستریونایتد بعداً بیانیه ای صادر کرد و گفت پس از انتشار کامل این مصاحبه به آن پاسخ خواهد داد.

تعداد کمی از باشگاه‌های جهان می‌توانند برای رونالدو هزینه پرداخت کنند، حتی اگر او در پنجره نقل و انتقالات ژانویه بازیکن آزاد شود. بازگشت به یوونتوس بعید است، در حالی که پاری سن ژرمن ممکن است بخواهد با مسی و رونالدو تیمی رویایی بسازد. به نظر می رسد محتمل ترین گزینه آمریکا و MLS باشد، اما جایگزین های جالبی نیز در رسانه ها مطرح شده است.

به گزارش Larpublica و BetFair، رم به طور جدی در حال بررسی بازگشت کریستیانو رونالدو به ایتالیا، زیر نظر سرمربی سابق ژوزه مورینیو است. این ایده در تابستان نیز مطرح شد، اما به دلیل ناکامی رم در رسیدن به لیگ قهرمانان اروپا متوقف شد. حالا که رابطه رونالدو و منچستریونایتد به پایان رسیده است، رم می تواند برای جذب رونالدو به رقابت ها بازگردد. در حالی که تامی آبراهام نیز فرم خوب خود را از دست داده است.

بیشتر بخوانید:

۲۵۷ ۲۵۱