رویدادهای توسعه بازار برای محصولات مبتنی بر دانش در بخش عمومی برگزار می شود


رئیس پارک علم و فناوری کرمانشاه از برگزاری اولین رویداد توسعه بازار محصولات دانش بنیان و فناورانه بخش دولتی در استان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، سیامک آزادی با اشاره به نامگذاری سال جاری به عنوان سال «تولید، علم‌محور و اشتغال‌زایی»، بیشترین تاکید رهبران بر لزوم حمایت هر چه بیشتر از شرکت‌های دانش‌بنیان است. وی گفت: در این راستا یکی از اولویت های امسال، شناسایی و رفع مشکلات و چالش های شرکت های دانش بنیان و واحدهای فناور در پارک علم و فناوری کرمانشاه بوده است.

وی حوزه بازاریابی و فروش را یکی از مهم ترین چالش های این شرکت ها عنوان می کند و می افزاید: اکثر شرکت های دانش بنیان و واحدهای فناور در بحث فروش و بازاریابی به ویژه در بخش دولتی و در این زمینه با چالش مواجه هستند. مورد، برگزاری رویداد «توسعه بازار محصول» دانش بنیان و فناوری در بخش دولتی را در دستور کار قرار دادیم.

آزادی بیان کرد: در این رویداد شرکت های دانش بنیان و فناور و مدیران ادارات دولتی حضور خواهند داشت و شرکت ها نیز حضور خواهند داشت و محصولات خود را معرفی می کنند.

وی افزود: همچنین در این رویداد فضای لازم برای تعریف همکاری مشترک بین شرکت های دانش بنیان و فناور و بخش دولتی ایجاد می شود و پیشنهاداتی از سوی شرکت ها برای حل چالش های بخش دولتی ارائه می شود.

رئیس پارک علم و فناوری استان کرمانشاه از تمامی شرکت ها و واحدهای فناور استان برای شرکت در این رویداد دعوت کرد و گفت: علاقه مندان می توانند فرم درخواست را از سایت پارک علم و فناوری کرمانشاه دریافت کرده و پس از تکمیل، ارسال کنند. آن را به آدرس ایمیل tejri [email protected]

آزادی با اشاره به برگزاری این رویداد در یک ماه آینده ابراز امیدواری کرد: برگزاری این رویداد می تواند به تامین بخش مهمی از نیازهای بخش دولتی استان کمک کند و گامی موثر برای توسعه محصولات فناورانه باشد. بازار فروش استانی

منبع: ایسنا

لینک کوتاهاین لینک کپی شد!