رویداد «تاب» در تالار قشقایی – تئاتر آنلاین روی صحنه می رود


با پایان اجرای نمایش «بی دلیل زندگی می کند»، نمایش جدیدی از جمعه سوم تیرماه در تالار قشقایی مجموعه تئاتر شهر آغاز می شود.

به گزارش تئاتر آنلاین به نقل از روابط عمومی تئاتر شهر، نمایش «تب» به نویسندگی والاس شان به کارگردانی رویا ساخته شده است. اخانی و نمایش نادر فلاح عنوان یکی از نمایش های جدید تئاتر شهر است که از جمعه ۳ تیرماه در تالار قشقایی روی صحنه می رود.

بهرنگ رجبی، مترجم، سینا ییلاق بیگی، طراح صحنه، مرتضی برزگرزادگان مدیر تولید، دستیار کارگردان و برنامه ریز ماهور مجدی، اعضای تیم کارگردان، چند تن از اعضای تیم اجرایی این مراسم را تشکیل دادند که از تاریخ مذکور ساعت ۲۰:۳۰ به مدت ۶۰ دقیقه با بلیت میزبان علاقه مندان به تئاتر خواهد بود. قیمت ۷۰۰۰۰ تومان. بود.

نمایش “تب” روایی پایین بخشی از زندگی مردی است که در شرایط اقتصادی و فرهنگی خوبی پرورش یافته اما اتفاقی برایش افتاده است. و و به دیدگاه او در مورد زندگی، نقش و جایگاه آن در وضعیت اقتصاد جهانی منجر می شود بیا جلو وضعیت و ظاهر تفاوت و فکر می کنید که می تواند در چنین وضعیت فقر تأثیر داشته باشد یا خیر؟

رویاکاخانی او از جمله هنرمندان تئاتری است که در سال‌های اخیر علاوه بر تدریس تئاتر در رشته‌های مختلف دانشگاهی، در برنامه‌هایی چون «قبل از عید ۱۳۷۷»، «ماده الف-۱۳۷۸»، «پیراهان» فعالیت داشته است. سلام سفید – ۱۳۷۹ “، ابرها در جام – سالن مولوی – ۱۳۸۰ “، سکوت ماه – سالن شماره ۲ تئاتر شهر – ۱۳۸۱ “، یادگارها – سالن شماره. ۲ تئاتر شهر – ۱۳۸۲ “، اتاق گریم – سالن شماره. ۲ تئاتر شهر – ۱۳۸۳ “، آپارتمان – تماشاخانه مهر – ۱۳۷۹ “، زمان آه تو آن آسمان شکاف – تماشاخانه مهر – ۱۳۹۱ “، گاهی برای زنده ماندن باید بمیری – تالار قشقایی – ۱۳۹۱” و چندین نمایش دیگر به عنوان کارگردان، دستیار کارگردان و اعضای تیم اجرایی.

گفتنی است نمایش «به چیرا زنگدانگ» به نویسندگی لیلی عاج و کارگردانی الهام شعبانی که از روز دوشنبه ۳۰ خرداد در تالار قشقایی آغاز شده است. جولای او اجرای خود را در این سالن به پایان می رساند.