ستاره های ستاره فیلم را انتخاب کنید و انتخاب کنید تقاضا های باور نکردنی همراه خود تخصص!


بازیگران ستاره فیلم گاهی اجتناب کرده اند مشهور شخصی سوء استفاده می کنند را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود درخواست شده است های عجیبی مدعی موقعیت شخصی می شوند.

به گزارش صبحگاهی روساتو؛ متعدد اجتناب کرده اند افراد آرزوی مشهور را انتخاب کنید و انتخاب کنید ادعا کردن جهانی را دارند. همراه خود این جاری، تحقیقات آرم داده است کدام ممکن است مشهور دارای مشکلاتی است کدام ممکن است برای ادغام کردن انتظارات شخص خاص بالا را انتخاب کنید و انتخاب کنید فقدان حریم شخصی است.

مناسب است کدام ممکن است برخی اجتناب کرده اند ستاره های غول پیکر هالیوود برای ورزشی در فیلم تقاضا های عجیبی می کنند.

همراه خود این جاری، فیلمسازان بیشتر اوقات انتظارات بالای این ستارگان را برآورده می کنند، از خوب ارزش ورزشی برجسته را دارد کدام ممکن است این بازیگران همراه خود تخصص جلوی دوربین حاضر می دهند.

اصولاً بیاموزید: عکسها اشخاص حقیقی ستاره فیلم جهان / مشاهیر روزه دار

در زیر با اشاره به بازیگرانی صحبت خواهیم کرد کدام ممکن است درخواست شده است های عجیبی برای پذیرش موقعیت دارند.

۱- تام کروز شورت تمایل دارد

این ستاره فیلم های اکشن به خاطر شیرین کاری های تکان دهنده اش ستاره فیلم است. با این حال ظاهراً برای اینکه در حین ورزشی به مقیاس کافی بافت راحتی تنبل به همان اندازه نتیجه کار در فیلم ضد زنگ باشد، باید شورت سفارشی در اختیار او قرار داد.

این شورت باید اجتناب کرده اند پارچه ناخوشایند را انتخاب کنید و انتخاب کنید کشسانی ساخته شود به همان اندازه هنگام ورزشی همراه خود سکانس‌های اکشن، محدودیت بافت نشود. آموزش داده شده است تبدیل می شود کروز در ابتدا اجتناب کرده اند سفارش دادن خجالتی بود، با این حال اکنون آن را راهی برای افزایش کشش شخصی همراه خود افزایش سن می بیند.

از تام کروز برای بازی در یک فیلم بخواهید

۲. جنیفر لارنس خوب چادر لذت بخش می خواست کدام ممکن است توسط کارداشیان ها طراحی شده بود

این بازیگر ذکر شد کدام ممکن است در تریلر فیلم “مادر!” (مادر!) او همراه خود آن دستی نبود. او برای تطبیق همراه خود ماهیت تیره تر فیلم، خوب چادر لذت بخش را سفارش داد کدام ممکن است توسط خانوار کارداشیان طراحی شده بود. او ذکر شد: «آن یک است چادر بود کدام ممکن است روی آن عکسها کارداشیان را انتخاب کنید و انتخاب کنید آدامس بادکنکی بود. “باعث شد ممکن است بافت خوبی کنم.”

درخواست عجیب جنیفر لارنس برای بازی در فیلم مادر

۳- بن افلک اجتناب کرده اند ورزشی کلاه یانکیز خودداری کرد

در حین فیلمبرداری Gone Girl، در یکی اجتناب کرده اند صحنه ها، شخصیت همراه خود ورزشی بن افلک لازم بود کلاهی بر بالا بگذارد کدام ممکن است مارک نیروی کار بیسبال آمریکایی ها روی آن بود. با این حال افلک تسلیم نشد از او خوب طرفدار غول پیکر بیسبال را انتخاب کنید و انتخاب کنید طرفدار غول پیکر نیروی کار رقیب یانیک است.

او به کارگردان ذکر شد: “دیوید، ممکن است باید را خیلی آرزو می کنم را انتخاب کنید و انتخاب کنید برای باید هر کاری می‌کنم، با این حال کلاه آمریکایی بر بالا نمی‌گذارم.” “ممکن است واقعا قادر نیستم.” سرپرست آخر تسلیم شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید کلاه عکس گذاشت.

بن افلک از پوشیدن کلاه یانکی در فیلم The Missing Girl خودداری کرد

نیکلاس کیج خوب خفاش دقیق می خواست

در کمدی دلهره آور است “بوسه خون آشام” صحنه ای موجود است کدام ممکن است در آن خوب خفاش توسط شخصیتی همراه خود ورزشی نیکلاس کیج سوخت گرفته تبدیل می شود. کیج اصرار داشت {در این} صحنه اجتناب کرده اند خفاش دقیق استفاده تنبل. همراه خود این جاری، سرپرست امتناع کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید در مقابل آن خوب خفاش رباتیک تقاضا کرد.

    نیکلاس کیج اصرار داشت در این صحنه از خفاش واقعی استفاده کند

۵. جورج کلونی خوب کابین ساحلی را انتخاب کنید و انتخاب کنید حیاط پشتی شخصی می خواست

جرج کلونی هنگام فیلمبرداری «جاذبه» در لندن، می خواست گوشه ای اجتناب کرده اند کالیفرنیا را به لندن بیاورد. این دلیل است اجتناب کرده اند آن درخواست شده است شد کدام ممکن است خوب کلبه ساحلی سفارشی در نزدیکی کلبه قابل حمل وی نصب شود. او علاوه بر این خوب حیاط پشتی شخصی، جکوزی، بالکن را انتخاب کنید و انتخاب کنید پایین بسکتبال می خواست. آموزش داده شده است تبدیل می شود کدام ممکن است برآورده شدن مطالبات وی ۱۳۰ هزار دلار قیمت داشته است.

۶. لی میشل اجتناب کرده اند فریاد زدن امتناع کرد

بازیگر را انتخاب کنید و انتخاب کنید خواننده آمریکایی حاضر نشد برای ورزشی در سریال «کوئینز جیغ» فریاد بزند. او به سرمربی نیروی کار ذکر شد: ممکن است ساده ۲ بار فریاد می زنم را انتخاب کنید و انتخاب کنید باید باید در تمام فصل اجتناب کرده اند آن استفاده کنی. “ممکن است هم خواننده هستم!”

۷. ویل اسمیت خوب خانه متحرک ۲ میلیون دلاری می خواست

در حین فیلمبرداری «پسرها سیاه پوش III»، این ستاره غول پیکر هالیوود ۲ کاندومینیوم سیار مجلل می خواست کدام ممکن است یکی اجتناب کرده اند آنها صرفاً به از دستگاه بدنسازی او اختصاص داده شده است بود. قیمت کسب یکی اجتناب کرده اند کلبه ها حدود ۲ میلیون دلار بود را انتخاب کنید و انتخاب کنید سوله دارای آشپزخانه ای انصافاً مجهز همراه خود کمدهای ایتالیایی را انتخاب کنید و انتخاب کنید پنجره های قوسی بود.

اگرچه اسمیت در آن نقطه صاحب خوب آپارتمان اجاره ای ۵ خوابه در نزدیکی محل فیلمبرداری بود، با این حال هنگام فیلمبرداری سالن را ترجیح می داد.

ویل اسمیت در طول فیلمبرداری یک خانه سیار 2 میلیون دلاری سفارش داد

۸. ویل فرل خوب دوچرخه سیکلت می خواست

این بازیگر لیست آرزوهای عجیبی برای ورزشی در کمدی ورزشی «نیمه پرو» (Semi-Pro) شناخته شده به عنوان اسکوتر سه چرخ، درخت مصنوعی روی چرخ را انتخاب کنید و انتخاب کنید رنگین کمان روی چرخ داشت. علت تقاضا های او خاص نیست از فراهم می کند جانبی هیچ ارتباطی همراه خود فیلم ندارند.

۹. دانیل دیلویس می خواست همراه خود او شناخته شده به عنوان خوب شخص معلول رفتار شود

این بازیگر غول پیکر کدام ممکن است در کارنامه کاری شخصی دریافت کرد ۳ جایزه اسکار شده است، {به دلیل} شدید تکل موقعیت هایش را انتخاب کنید و انتخاب کنید بالقوه a فوق العاده اش در نقاشی هر شخصیتی مشهور دارد.

همینطور وقتی موقعیت خوب شخص فلج مغزی را پذیرفت، می خواست در حین فیلمبرداری همراه خود ویلچر او را به عقب را انتخاب کنید و انتخاب کنید ورودی ببرند را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود قاشق به او وعده های غذایی بدهند را انتخاب کنید و انتخاب کنید حرکت کنند به همان اندازه او را بلند کنند. او این کار را انجام داد به همان اندازه در حین فیلمبرداری موقعیت شخصی را توقف نکند.

۱۰. بروس ویلیس ۱ میلیون دلار دستمزد روزانه خواست

به ستاره هالیوود برای ۴ روز کار متوالی در یک واحد سالن در بلغارستان برای فیلم The Expendables 3 دستمزد ۳ میلیون دلار توصیه شد.

با این حال ویلیس برای این موقعیت ۴ میلیون دلار می خواست. سرانجام، ویلیس در فیلم نمایندگی نکرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید روزی کدام ممکن است آنها همراه خود دستمزد موافقت نکردند، هریسون فورد متنوع او شد.