سرویس اطلاع رسانی هک Nejwa


تمام خدمات پلت فرم نجوا متوقف شده است

سرویس اطلاع رسانی نجوا روز شنبه ۹ اکتبر مورد حمله سایبری قرار گرفته است. حساب توئیتر نجوا تایید کرده است که گروه هکری Anonymous نیز مسئولیت آن را پذیرفته است.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، سرویس اطلاع رسانی نجوا صبح امروز هک شد و پیام هایی مربوط به اغتشاشات اخیر برای مشترکین آن ارسال شد.

حساب کاربری توییتر این سرویس هک تایید شده و گروه هکر Anonymous نیز مسئولیت آن را بر عهده گرفته است.

در این صورت پیامی مبنی بر اختلال جدید برای مشترک این سرویس ارسال شده است.

چند ساعت پس از انتشار اسکرین شات پیام ارسال شده به مشتری، اکانت توییتر این شرکت نیز با انتشار توییتی، هک شدن آن را تایید کرد: «سرویس اعلان فشار نجوا روز شنبه ۱۸ مهرماه هدف یک رخنه امنیتی قرار گرفته و هک شده است. در حال حاضر تیم نجوا تمامی خدمات خود را متوقف کرده و در تلاش است تا آن سرویس را بازگرداند.

یک گروه هکر ناشناس نیز با انتشار توییت ها و تصاویری از اعلان های ارسال شده به مشترکین نجوا، مسئولیت این هک را بر عهده گرفت.

لازم به ذکر است که شرکت نجوا در زمینه پوش نوتیفیکیشن موبایل، بازاریابی اینترنتی و ایمیلی فعالیت می کند و یکی از محبوب ترین خدمات در این زمینه می باشد.

همچنین بخوانید:

با گروه هکرهای Anonymous آشنا شوید

بیش از ۸۰۰۰ وب سایت و اپلیکیشن تاکنون از خدمات این شرکت استفاده کرده اند که از آن جمله می توان به اغر، فارابی، فروشگاه مدیسه، سینماتیک و خبرگزاری هایی مانند فارس، مهر و تسنیم اشاره کرد.

نجوا در واقع ارائه دهنده خدمات بازاریابی حفظ است که صاحبان وب سایت یا کسب و کارهای آنلاین می توانند با استفاده از پوش نوتیفیکیشن و خدمات ایمیل مارکتینگ، کاربران را به وب سایت بازگردانند و با تعامل مناسب آنها را به مشتریان دائمی تبدیل کنند.

اعلان‌های فشاری پیام‌هایی مانند پیامک هستند که می‌توانند شامل عکس‌ها، سرفصل‌ها و متن کوتاهی باشند که برای کاربران تجاری ارسال می‌شوند و آنها را به وب‌سایت یا برنامه‌شان هدایت می‌کنند.

اعلان ها راهی مستقیم برای ارسال پیام به کاربران و باز کردن آنها در دستگاه کاربر بدون نیاز به باز شدن وب سایت یا برنامه است.