سرویس جدید LianLian Global


یک ارائه دهنده خدمات پرداخت فرامرزی جهانی از معرفی اولین ضمانت پرداخت فرامرزی جهان به چین خبر داد. شبکه پرداخت تاجر یکپارچه LianLian Global تلاش می‌کند تا شفاف‌ترین، منطبق‌ترین، راحت‌ترین و امن‌ترین گزینه‌های پرداخت برون مرزی را برای بازرگانان آنلاین جهانی و کارآفرینان تجارت الکترونیک فراهم کند.

به گزارش بانکداری الکترونیک، اولین ضمانت پرداخت LianLian Global ویژگی جدیدی است که در کیف پول دیجیتال بین المللی این شرکت که اخیراً راه اندازی شده است، معرفی شده است. این خط مشی تضمین می کند که پرداخت ها به تامین کنندگان مستقر در چین هر بار به حساب های بانکی صحیح ارسال می شود.

تمام پرداخت‌ها در شبکه پرداخت سرتاسر LianLian Global از طریق قابلیت‌های KYC پیشرفته LianLian Global تأیید و تأیید می‌شوند که تأیید پروفایل مشتری را پشتیبانی می‌کند. این چک‌ها خطر پرداخت‌ها و تراکنش‌های متقلبانه را کاهش می‌دهند و در عین حال مطابق با مقررات در بازار چین هستند.

کارآفرینان تجارت الکترونیک به دنبال امنیت پرداخت در سراسر زنجیره تامین خود هستند تا اطمینان حاصل کنند که موجودی آنها برای موفقیت بین المللی آماده است. ضمانت پرداخت شفاف LianLian Global به کاربران این اطمینان را می دهد که پرداخت آنها در هر مورد در حساب بانکی طرف مورد نظر دریافت می شود و باعث افزایش قابلیت اطمینان در زنجیره تامین تجار و کارآفرینان تجارت الکترونیک می شود.

در صورت بروز مشکل پرداخت متوقف می شود. مشتریان همچنین از لایه ای قوی از امنیت، سرعت و قیمت رقابتی سود می برند. LianLian Global تمام «واسطه‌ها» یا بانک‌های گزارش‌دهنده را حذف می‌کند و تاخیر در پرداخت و هزینه‌های اضافی برای نگهداری و ارسال محموله‌ها را حذف می‌کند.

از آنجایی که تراکنش‌های پرداخت بیشتری در بازارهای آنلاین انجام می‌شود، نیاز به پرداخت‌های بی‌وقفه‌ای وجود دارد که می‌توان همیشه به آن اعتماد کرد، به ویژه در اقتصادهای بزرگ جهانی. بین سپتامبر ۲۰۲۰ و آگوست ۲۰۲۱، فروشندگان در آمازون بیش از ۷۴۰۰ محصول در دقیقه فروختند. با این حال، اگر پرداخت با شکست مواجه شود، یا از طریق بانک مسئول به تأخیر بیفتد، تاجران آنلاین خطر از دست دادن درآمد قابل توجهی را برای رقبا برای هر روزی که موجودی دارند، ندارند. در حالی که امکان استرداد وجه یا انصراف از پرداخت وجود دارد. همانطور که مقیاس فروش تجارت الکترونیک در سطح جهانی رشد می کند، LianLian Global با هدف حذف ریسک های مرتبط با پرداخت های بین المللی است. با تغییر جریان های نقدی و نوسانات اقتصاد، LianLian Global به کارآفرینان تجارت الکترونیک اعتمادی را که برای سرمایه خود نیاز دارند ارائه می دهد.

دیوید مسنجر، مدیر LianLian Global، گفت که LianLian Global سال‌ها تجربه، دانش عمیق حوزه، و دارایی‌ها و قابلیت‌های فناوری در چین دارد. این ما را به شریک ایده‌آلی برای کمک به شرکت‌های بین‌المللی و فروشندگان آنلاین در مدیریت ریسک‌های پرداخت در هنگام معامله با شرکای تجاری در داخل کشور تبدیل می‌کند. ما در ارائه راه حل نهایی پرداخت سرمایه گذاری کرده ایم و تمام مجوزهای پرداخت خود را برای حذف تمام واسطه ها و بانک های مسئول از فرآیند تراکنش داریم. این مالکیت، LianLian Global را قادر می‌سازد تا اولین ضمانت پرداخت برون مرزی را با سرعت بی‌نظیر و قیمت‌های رقابتی ارائه دهد.

کیف پول دیجیتال بین المللی یا پلت فرم پرداخت بین المللی که در سه ماهه دوم سال ۲۰۲۲ راه اندازی شد، به گونه ای طراحی شده است که پرداخت ها را سریع تر، در دسترس تر و ارزان تر از پول و نقل و انتقالات بانکی سنتی برای مشاغل تجارت الکترونیک می کند.

مترجم: نیلوفر ادیب نیا

انتهای پیام/

لینک کوتاهاین لینک کپی شده!