سومین شعبه دانش بنیان بانک ملی ایران در پارک فناوری پردیس افتتاح شد


سومین شعبه تخصصی دانش بنیان کشور توسط بانک ملی ایران در پارک فناوری پردیس افتتاح شد.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک و به نقل از روابط عمومی بانک ملی ایران، عباس شفیعی رئیس هیئت مدیره این بانک در این مراسم که با حضور مدیر ارشد بانک، امام جمعه، رئیس کل بانک برگزار شد، حضور یافت. فرماندهی انتظامی، رئیس دادگستری و دادستان شهرستان پردیس و مشتریان سازماندهی شده ویژه بانک با بیان اینکه این شعبه با توجه به منویات مقام معظم رهبری و اهمیت شرکت های دانش بنیان افتتاح شده است. در اقتصاد کشورمان گفت: امروز دو هزار و هشتصد و سی و شش شعبه فعال بانک ملی ایران در حال افتتاح است. این شعبه ویژه اهمیت فناوری نوین و شرکت های دانش بنیان را برای بانک ملی ایران نشان می دهد.
افرود با تاکید بر اینکه با افتتاح شعبه ویژه پارک فناوری فردیس خدمات ویژه هر چه بیشتر به مردم این حوزه و همچنین شرکت های دانش بنیان ارائه خواهیم کرد، خاطرنشان کرد: در ابتدای سال جاری بسته حمایتی دانش بنیان ارائه می شود. شرکت ها در بانک ملی ایران تصویب شد و در سه ماهه اول حدود ۱۴ درصد از پرتفوی تسهیلات این بانک در اختیار این شرکت قرار گرفت. همچنین تیم پشتیبانی ویژه بانک به منظور کاهش بروکراسی اداری در صندوق نوآوری و شکوفایی مستقر شده است.
سیافی بیان کرد: اکنون راه نجات کشور در عرصه اقتصاد و صنعت شرکت های دانش بنیان است و رونق این شرکت ها باید با حمایت بانک ها اتفاق بیفتد.
بیژن مقدم بیرانوند، معاون امور شعب و بازاریابی نیز بر نقش مثبت بسته حمایتی ویژه بانک ملی ایران از شرکت های دانش بنیان تاکید کرد و گفت: بانک ملی ایران اخیرا تفاهم نامه ای برای حمایت از دانش امضا کرد. -مستقر. شرکت و امیدواریم بتوانیم نقش حمایتی خوبی برای این شرکت داشته باشیم.
سید رضا خادمی رئیس اداره امور شعب شرق تهران نیز با بیان اینکه بیش از ۴۲۵ شرکت تخصصی و علم محور در پارک فناوری پردیس فعال هستند و بانک ملی ایران به عنوان تنها بانک کشور اقدام به فعالیت کرده است، گفت: تا شعبه ویژه در مجتمع این کشور بانک محور است و بانک ملی ایران همیشه مردم و تولید دارد. امروز این بانک با کمک شرکت های دانش بنیان تاسیس شد و امیدوارم بتوانیم خدمات ارزنده ای در این بخش ارائه دهیم.
مهدی صفری نیا رئیس پارک فناوری پردیس نیز در این مراسم گفت: یکی از ویژگی های این پارک به عنوان بزرگترین مجموعه فناوری این است که مجموعه فعالیت های انجام شده در آن به الگویی در کشور تبدیل می شود.
وی با بیان اینکه ۱۰۰۰ فناوری در مجموعه پردیس داریم، تصریح کرد: بانک ملی ایران تنها بانکی است که در این مجموعه شعبه ویژه دارد و امیدواریم اتفاق خوبی در حوزه دانش تولید کند.

قدردانی امام جمعه پردیس از دغدغه های مدیران بانک ملی ایران

در این مراسم امام جمعه شهرستان پردیس ضمن قدردانی از توجه مدیران بانک ملی ایران در رفع مشکلات مردم گفت: در بیشتر تاریخ و حتی روایات به مشکلات اقتصادی، وام دادن و کمک به نیازمندان اشاره شده است. “
وی تصریح کرد: امروز بانک ها در زمینه اعطای تسهیلات ضعیف هستند اما بانک ملی ایران با دید باز به بسیاری از درخواست های افراد ضعیف در خصوص مسائل اقتصادی پاسخ می دهد. این نشان می دهد که بانک مذکور در این زمینه به خوبی عمل کرده و نیکوکاری مدیران بانک قابل تقدیر است.
همچنین ظفرپور ابراهیم فرماندار شهرستان پردیس نیز با بیان اینکه پارک فناوری پردیس مجموعه ای از دانش در سطح ملی و فناوری است که می تواند به عنوان مرکز ثقل فناوری در کشور ایفای نقش کند، اظهار داشت: انتظار داریم. از مدیر بانک ملی ایران که این شعبه به صورت ویژه و با ارائه بسته های حمایتی، خدمات ویژه ای را به شرکت های دانش بنیان بنا به دستور مقام معظم رهبری ارائه می کند. همچنین باید از حسن برخورد این بانک در راه اندازی این شعبه ویژه قدردانی کرد.

لینک کوتاهاین لینک کپی شده!