سینما تئاتر از ۳۱ شهریور تا ۱۵ مهرماه – تئاتر آنلاین اجرا نخواهد کرد


تمامی اجراهای اجرا شده در سالن های مختلف مجموعه تئاتر شهر از پنجشنبه ۱۰ شهریور تا پایان روز سه شنبه ۱۴ مهرماه برگزار نمی شود.

به گزارش روابط عمومی مجموعه تئاتر شهر، تمامی نمایش ها از این پس در سالن های مختلف مجموعه تئاتر شهر روی صحنه می رود. پنج شنبه ۳۱ شهریور تا پایان روز سه شنبه ۱۴ مهرماه اجرا نمی شود.

در متن اطلاعیه روابط عمومی مجموعه تئاتر شهر آمده است:

“نشان دادن سلام «پدر» به کارگردانی آرویند دشت آرای در سالن اصلی، «شفیره» به کارگردانی مهدی شاه پیری در سالن چهارسو، «سگ» اوه همین و استخوان های مادرم» به کارگردانی مژگان خالقی در تالار چهارسو، «سفید» به کارگردانی صادق برقایی در تالار قشقایی و «بین دو در» به کارگردانی زیبه خادم حقیقت در کارگاه های آموزشی پنج شنبه ۱۰ شهریور و جمعه ۱۰ مهرماه نمایشی با حضور رئیس گروه تئاتر شهر گفت: ایمنی و سلامت مخاطبان فرهیخته و هنرمندان ارزشمند تئاتر روی صحنه نخواهد رفت.

بر اساس این گزارش، سالن تئاتر شهر از سوم تا پنجم مهرماه به مناسبت سالروز رحلت پیامبر اکرم (ص) تعطیل است.پ)سالروز شهادت حضرت امام حسن مجتبی (ع)آ) و سالروز شهادت امام رضا (ع)آ) و این روز محترم بوده است.

مدیریت مجموعه تئاتر شهر صمیمانه از گروه محترم تئاتر و تماشاگران محترم که در چند روز گذشته همراهی و همدلی پرسنل پرتلاش این مجموعه را داشته اند صمیمانه قدردانی می کند و از خداوند منان برای روزهای پر از سلامتی و موفقیت های بیشتر آرزوی بهترین ها را دارد. برای دوستداران هنر تئاتر