شبی برای راه اندازی شد راویان را انتخاب کنید و انتخاب کنید پژوهشگران غول پیکر گذشته تاریخی شفاهی را انتخاب کنید و انتخاب کنید مرور خاطرات شهید آونهبر ایده بررسی ها خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) به گزارش روابط کلی بخش هنری، سومین ساعت شب اجتناب کرده اند هشتمین هفته آثار هنری انقلاب اطمینان حاصل شود که احترام اجتناب کرده اند چهره های سال آثار هنری انقلاب، شامگاه سه شنبه ۲۲ فروردین ماه در خارج از درب بخش هنری برگزار شد. در بخش تجزیه و تحلیل روایی را انتخاب کنید و انتخاب کنید گذشته تاریخی شفاهی.

میثم مرادی معاون مناطق در بخش هنری {در این} این سیستم اجتناب کرده اند سه سوار برگزیده استانی محبوبه سادات رضوی نیا، محمد قاسمی پور را انتخاب کنید و انتخاب کنید میرعماد الدین فیاضی نویسنده کتاب بلاغ ایلا تقدیر کرد. بلند مدت”.

مرتضی سرهنگی نویسنده پیشکسوت شکسته نشده داد: درس کوچکی اجتناب کرده اند سید مرتضی افنی می گویم. روز پنجم عید قربان سرکار آمدم را انتخاب کنید و انتخاب کنید متوجه شدم آقا مرتضی به خرمشهر گذشت است. در سفری کدام ممکن است به هیچ وجه به آن است بازنگشت. با این حال او بود را انتخاب کنید و انتخاب کنید بعد اجتناب کرده اند اینکه نمازمان تمام شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید آقا مرتضی شبیه به بلوز آبی را پوشید را انتخاب کنید و انتخاب کنید اورکت روی دوشش گذاشت، به او گفتم: خرمشهر بودی را انتخاب کنید و انتخاب کنید مأموریتت تمام شد؟ ذکر شد اومده یه چیزایی همراه خود خودش ببره. به دریای شرایط روی حیله و تزویر رفتیم را انتخاب کنید و انتخاب کنید ایشان فرمودند سفره امام حسین (علیه السلام) فوق العاده پربرکت است.

وی شکسته نشده داد: عالی بار در جمعی کدام ممکن است آقای درمانی هم بودند، به او گفتیم یکی اجتناب کرده اند کودک ها می گوید «رمان فتح» را ضبط می کنیم را انتخاب کنید و انتخاب کنید بعد در خلوت همراه خود دقت ظاهر شد می کنیم. آقای مرتضی ذکر شد: ممکن است به این اشخاص حقیقی بدهکارم را انتخاب کنید و انتخاب کنید ماجرای فاتحه شبیه به اقساط هفتگی است کدام ممکن است می دهم.

علاوه بر این طیبه بازوکی نویسنده کتاب «جواهر استقامت» خاطرات ذات الشریعه اولین چهره آثار هنری انقلاب در بخش علمای گذشته تاریخی شفاهی کدام ممکن است امشب مورد تجلیل قرار گرفت. او {به دلیل} بیماری نتوانست {در این} مراسم نمایندگی تنبل.
دکتر مجتبی عطاردی اجتناب کرده اند نخبگان آموزشی، عضو هیأت آموزشی دانشکده شریف را انتخاب کنید و انتخاب کنید راوی «اجتناب کرده اند شریف به همان اندازه l. a.» دومین چهره آثار هنری انقلابی {در این} بخش بود کدام ممکن است راه اندازی شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید تجلیل شد.

کیانوش گلزار راغب، نویسنده کتاب برد سور را انتخاب کنید و انتخاب کنید چندین کتاب عالی در زمینه حفاظت مقدس، یکی تولید دیگری اجتناب کرده اند هنرمندانی بود کدام ممکن است شناخته شده به عنوان چهره آثار هنری انقلابی در گروه تحقیقات گذشته تاریخی شفاهی شناخته شد.

پس اجتناب کرده اند آن لیلا نظری گیلاندی نویسنده کتاب «حاج جلال» در بخش راویان شناخته شده به عنوان چهره آثار هنری انقلاب در سال ۱۴۰۰ مورد تجلیل قرار گرفت را انتخاب کنید و انتخاب کنید مریم قطابی راوی ساعت شب اشاره کردن نیز چنین بود. وی شناخته شده به عنوان چهره کلی آثار هنری انقلاب راه اندازی شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید مورد تجلیل قرار گرفت.

محمد نورانی راوی کتاب «کودک های ننه عبدالله» راوی عکس بود کدام ممکن است در سومین ساعت شب اجتناب کرده اند هفته آثار هنری انقلاب شناخته شده به عنوان چهره کلی آثار هنری انقلاب در بخش راویان راه اندازی شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید تجلیل شد.

او ذکر شد: «کتاب ممکن است امانتی است کدام ممکن است پس اجتناب کرده اند سال‌ها پذیرفتم آن را بنویسم. شهید جهان آرا عالی بار جمله گرانبهایی به ممکن است ذکر شد کدام ممکن است آنچه می دانی مال باشی نیست. متعلق به مردمان ایران است را انتخاب کنید و انتخاب کنید ممکن است کارم را {در این} کتاب نوشته ام. در این زمان چهلمین سالگرد آزادسازی خرمشهر است را انتخاب کنید و انتخاب کنید مردمان آن در این زمان می گویند ما را به قبلی برگردان از خرمشهر ادامه دارد خرمشهر نشده است.

مریم قطابی نیز ذکر شد: با بیرون بخش هنری نمی دانستم چگونه می توانستم اجتناب کرده اند مظلومیت سربازان بنویسم. اولین بار در سال ۶۷ به هنرستان آمدم را انتخاب کنید و انتخاب کنید یادآوری ای اجتناب کرده اند عالی شهید رئوس مطالب کردم را انتخاب کنید و انتخاب کنید بعد پستچی نامه ای شامل تصمیم استخدامی برایم آورد کدام ممکن است قبلاً ندیده بودم. چون به جبهه می رفتم را انتخاب کنید و انتخاب کنید اگر می گفتم کارمند دانشکده تهران هستم مرا به مناطق جنگی نمی فرستادند. روز تصمیم گیری اجتناب کرده اند بیمارستان مرخص شدم به همان اندازه اینکه در سال ۱۳۶۲ برای سخنرانی در بخش هنری دعوت شدم را انتخاب کنید و انتخاب کنید تمام خاطراتم را در سالنامه نوشتم. ممکن است ادامه دارد همین جا می روم.

محمدمهدی دادمان، مرتضی سرهنگی، سردار علیرضا افشار، منوچهر متکی، رادوانا دباغ، گلعلی بابایی، رحیم مخدومی، سعید عالمیان، یعقوب تفکلی، حجت‌الاسلام سعید فخرزاده، گلستان جعفریان، محمد نواحمدانی، سید اعاغورانی مریم قطابی، لیلا نیزاری گیلاندی، هدایت الله درمانی را انتخاب کنید و انتخاب کنید داود زمیز اجتناب کرده اند جمله مهمانان را انتخاب کنید و انتخاب کنید شخصیت های حاضر {در این} این سیستم هستند.