شخصی سازی خدمات بانکی در بستر بانکداری باز بانک پرتانیان


بانک پرتانیان امکان شخصی سازی محصولات و خدمات بانکی، ایجاد سبد محصولات متنوع و بهبود خدمات نوآورانه، مدیریت کلیه امور مالی در یک نرم افزار و … را برای مشتریان فراهم کرده است.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، بانک پرتانیان با هدف توسعه خدمات نوآورانه، تعدیل و رفع نیازهای خاص هر مشتری در کمترین زمان و با کمترین هزینه خدمات بانکی خود را از طریق زیرساخت بانکی باز به متقاضیان ارائه می کند.

پیشرفت های تکنولوژیکی و تغییر نیاز مشتریان، خدمات بانکی را بر اساس بانکداری باز (Open Banking) ارائه کرده است و به همین منظور، بانک کاشورسی خدمات بانکی مبتنی بر API را به بسترهای بانکداری باز، فین تک و قانونی ارائه می کند. مشتریان، به اشتراک گذاری خدمات مالی اقداماتی را برای تسهیل استفاده از خدمات بانکی انجام داده اند.

این گزارش می افزاید: ارائه این خدمات امکان سفارشی سازی محصولات و خدمات بانکی، ایجاد سبد محصولات متنوع و بهبود خدمات نوآورانه، مدیریت کلیه امور مالی در یک نرم افزار و … را فراهم می کند.

بر اساس این گزارش، مشتریان نهایی با نصب نرم افزار تولید شده توسط فین تک و افتتاح حساب در بانک پرتانیان به راحتی می توانند از خدمات مورد نظر خود استفاده کنند. همچنین با قرار دادن API بانکی (VIPC) در سامانه، مشتریان حقوقی می‌توانند از طریق همین سامانه به مسائل بانکی رسیدگی کنند.

برای کسب اطلاعات بیشتر و دانلود فرم درخواست می توانید به شعبه بانک پرتانیان مراجعه و یا از اینجا اقدام نمایید.

لینک کوتاهاین لینک کپی شده!