ششمین دوره جوایز جشنواره سپرده گذاری بانک سینا


مدیر بانکداری اسلامی بانک سینا گفت: به سپرده گذاران دارای حساب های قرض الحسنه پس انداز در بازه زمانی ابتدای مهر ۱۴۰۰ تا پایان شهریور ۱۴۰۱ جوایزی اعطا می شود.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک و به نقل از روابط عمومی بانک سینا، خلیل الله محرابی افزود: این بانک در راستای ایفای مسئولیت اجتماعی و فقرزدایی در جامعه، چندین طرح قرض الحسنه را در راستای حمایت از اقشار آسیب پذیر و در قالب طرح های قرض الحسنه اجرا کرده است. این طرح در سال ۱۴۰۰ مبلغ ۱۵ هزار و ۶۶ میلیارد ریال به واجدین شرایط پرداخت کرده است که نسبت به وام های پرداختی در سال ۹۹ ۸۷ درصد افزایش نشان می دهد.

وی افزود: این وام ها در قالب طرح های خیرخواهانه، دلجویی، احسان، ولایت مداری، احسان، ایثار، پردیس مهرآفرین، سخاوت و همچنین وام ازدواج است که هدف آن ایجاد اشتغال و رفع نیازهای ضروری است. مساعدت در تامین مسکن محرومان، ازدواج، حمایت از پرستاران، کادر درمانی و مددکاران مراکز بهزیستی و توانبخشی سازمان های بهزیستی، مرزبانی، خانواده شهدا و پوشش هزینه های بیمار پرداخت شده است.

وی همچنین با اشاره به آغاز ششمین جشنواره حساب های قرض الحسنه بانک سینا از خیرین و خیرین برای شرکت در این جشنواره برای حمایت از اقشار آسیب پذیر جامعه دعوت کرد.

در این جشنواره به سپرده گذاران دارای حساب های قرض الحسنه پس انداز در بازه زمانی ابتدای مهر ۱۴۰۰ تا پایان شهریور ۱۴۰۱ جوایزی اهدا می شود.

جوایز ششمین جشنواره صندوق پس‌انداز بانک سینا شامل ۳۷ جایزه برای خودروهای ایرانی یک میلیارد ریالی، ۳۷ جایزه برای ۵۰۰ میلیون ریال کالای ایرانی، ۱۳۷ کمک هزینه سفر به عتبات عالیات به ارزش ۱۰۰ میلیارد ریال است. ، ۴۵۳۷ جایزه ۱۰ میلیون ریالی و ۲۲۶۳۷ جایزه ۵ میلیون ریالی است.

حداقل موجودی شرکت در جشنواره حساب های قرض الحسنه پس انداز بانک سینا یک میلیون ریال است و به ازای هر ۵۰۰۰۰۰ ریال در پایان هر روز یک امتیاز به صاحب حساب تعلق می گیرد.

لینک های کوتاهاین لینک کپی شد!