شماره پلاک جالب ستاره بارسلونا / عکس


به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ روبرت لواندوفسکی به عنوان بمب نقل و انتقالات تابستانی از بایرن مونیخ به بارسلونا پیوست و هواداران تیم کاتالان امید زیادی به او دارند. یکی از نکات جالبی که در زمان حضور لواندوفسکی در تمرین بارسلونا مورد توجه قرار گرفت مربوط به پلاک خودرویی بود که وی در آن تمرین می کرد.

در واقع لواندوفسکی یک بنتلی دارد که از آلمان به اسپانیا آورده است و البته پلاک خودرو نیز اشاره ای آشکار به نام و شماره محبوب اوست. این پلاک با حرف M که به شهر مونیخ اشاره دارد شروع می شود و نام و نام خانوادگی Robert Lewandowski، RL در آن به کار رفته و البته چهار عدد ۹ در آن با اشاره به شماره محبوب به کار رفته است. از ستاره سابق بایرن مونیخ.

ماشین لواندوفسکی و شماره پلاک جالب او
ماشین لواندوفسکی و شماره پلاک جالب او

در آلمان با پرداخت ۱۰.۲۰ یورو می توانید شماره پلاک ویژه ای دریافت کنید، البته استفاده از اعداد و حروف اشاره به نازی ها یا سازمان های مشابه ممنوع است. لواندوفسکی اخیراً برای خداحافظی با هم تیمی سابق خود و سرمربی بایرن مونیخ، سفری کوتاه به مونیخ انجام داد و در آنجا با خودروی قرمز متفاوتی رانندگی کرد. در هر صورت به نظر می رسد لواندوفسکی در تلاش است تا هر چه زودتر به زندگی در شهر بارسلونا عادت کند.

بیشتر بخوانید: