ظهور پدیده عجیب ۱۷ ساله در کشتی ایران!


امیررضا معصومی فرزند فردین معصومی پدیده جوان کشتی ایران است که می تواند سال ها برای ایران افتخارآفرینی کند.

به گزارش صبحگاهی به نقل از فرارو; رقابت‌های کشتی آزاد جام تختی یکی از آخرین مراحل انتخابی تیم‌های ملی کشتی آزاد برای حضور در مسابقات جهانی ۲۰۲۲ همراه با ظهور پدیده‌ای است که نام امیررضا معصومی را در سنگین‌وزن می‌برد که می‌تواند تمامی رقبا را از نظر سنی شکست دهد. از ۱۷. به رده جام تخت بزرگسالان دست یافت.

فرزند فردین معصومی، کشتی گیر سابق ایران و دارنده مدال های نقره و برنز جهان، تمام عوامل لازم برای رسیدن به قله افتخار در بالاترین سطح کشتی جهان را به دست آورد.

این کشتی گیر با قد، قد خسته و قدرت و جسارت باورنکردنی در مقابل حریفان با وجود سن کم، می تواند حریف سرسخت و قابل احترامی برای امیرحسین زارع که برنز المپیک و طلای جهان را در کارنامه دارد، بر خلاف هیچ رقیبی باشد.

سها امیررضا معصومی؟

امیررضا معصومی سال گذشته در مسابقات قهرمانی نوجوانان جهان در بوداپست مجارستان با نمایشی قدرتمند در صحنه جهانی ایستاد که تحسین بسیاری از کارشناسان را برانگیخت.

وی در این رقابت ها ابتدا ۱۰ بر صفر کامینسکی از لهستان را شکست داد، سپس ۱۰ بر صفر بزاربایف از ازبکستان را شکست داد، در نیمه نهایی ۵ بر ۱ ژیبالوف از روسیه را شکست داد و در فینال ۱۰ بر صفر جیمز مولن از آمریکا را شکست داد. طلای دنیا رسید.

معصومی ۱۱ ماه پس از کسب مدال طلای جهانی نوجوانان و در حالی که به تازگی وارد رده نوجوانان شده بود، در رده بزرگسالان در جام تختی شرکت کرد و بار دیگر با عملکرد خوب و قدبلند خود بر سکوی نخست ایستاد. مدعی دونده سنگین وزن تیم ملی.

امیررضا با پیگیری ها و همدلی های پدرش که از قهرمانان مطرح کشتی ایران و جهان نیز هست، قطعا می تواند سال ها سال پرافتخاری را در کشتی سنگین وزن ایران رقم بزند به شرطی که برخی نواقص فنی را برطرف کند. دستاوردها تجربه بیشتر و دوری از حاشیه.

تنها با گذشت یک سال از مسابقات جهانی نوجوانان ۲۰۲۱، او اکنون به فکر عبور از مانع محکم امیرحسین زارع و همراهی وی در مسابقات جهانی بزرگسالان ۲۰۲۲ صربستان است، اتفاقی که می تواند یک مسابقه سنگین و دیدنی را در وزن انتخاب کند. .

فردین در المپیک ۲۰۰۸ پکن موفق به کسب مدال نشد و پنجمین عنوان خود را به دست آورد و حالا بزرگترین آرزویش این بود که امیررضا روی اولین سکوی المپیک بایستد. او برای تعبیر خواب پدرش راه سخت و حیله‌گری دارد و باید سخت تلاش کند.