عناوین اخبار پنجشنبه ۱۰ شهریور ۱۴۰۱


وزیر اقتصاد گفت: امسال تصمیم قانونی برای تعیین سقف و تعداد معاملات نداریم و بنیاد دولت در منطقه بسته به خوداظهاری حساب های شخصی و تجاری را تفکیک می کند.آخرین آمار ۹۳ افراد از ابتدای راه رفتن فوت کرده اند و با توجه به اعلامی که بستگان آنها باید قبول کنند، مدعیان می توانند با مراجعه به شرکت بیمه سامان و شعب سراسر کشور و مدارک لازم کاربران اینترنتی از فیلتر شدن سرویس های اینستاگرام، واتس اپ و حتی گوگل خبر دهند. و برخی تنها به اینترنت ملی دسترسی دارند سرمایه گذاران و معامله گران ارز دیجیتال در هنگام انتخاب بستر بهترین صرافی ها علاوه بر توجه به پارامترهای امنیتی، تنوع سکه، سهولت استفاده، واریز و برداشت سریع و وجود موبایل برنامه های کاربردی، آنها کارمزد دریافتی توسط پلتفرم ارز دیجیتال را یکی از معیارهای اصلی انتخاب خود می دانند.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، عناوین اخبار بانکی و پرداخت پنجشنبه ۱۰ شهریور ۱۴۰۱ را در این صفحه دنبال کنید.

افزایش بهره وری دستگاه اجرایی در بستر نوآوری

رئیس سازمان ملی بهره‌وری ایران در افتتاحیه مجموعه رویدادهای «نوآوری مولد» تأیید کرد: در برنامه عملیاتی افزایش بهره‌وری دستگاه‌های اجرایی، شاخصی به نام «نوآوری مولد» تعریف شده است که بر اساس ابزارها و سازمان‌ها باید حل مشکلات خود را از طریق نوآوری مولد، آهسته

هیچ تصمیم قانونی برای تعیین سقف تراکنش در تفکیک حساب وجود ندارد

وزیر اقتصاد در خصوص اقدامات دولت در زمینه تفکیک حساب های شخصی و تجاری با انتقاد از عدم صحت گزارش در این خصوص گفت: امسال تصمیم قانونی برای تعیین سقف و میزان آن نداریم. گردش و بنیان دولت در زمینه تفکیک حسابهای شخصی و تجاری متکی بر خود اظهارنامه است.

ردیابی ویروس کرونا از طریق ماسک های هوشمند

محققان ماسکی را کشف کردند که ویروس کرونا را در ۱۰ دقیقه تشخیص می دهد. به گزارش ایندیپندنت، این پوشش حساس صورت می تواند ویروس های جدید موجود در هوا را ردیابی کند و از طریق یک اپلیکیشن موبایل به کاربران هشدار دهد.

عدم تمایل اشخاص حقیقی و حقوقی به خرید اوراق

لینک کوتاهاین لینک کپی شده!