عنوان فیلم هفتم ماموریت امکان پذیر نیست همراه خود ورزشی تام کروز تصمیم گیری شد – تئاتر تحت وب


فیلم هفتم اجتناب کرده اند مجموعه فیلم‌های «ماموریت امکان پذیر نیست» ‌تام کروز خودت را پیدا کن دارای عنوان مناسب شد.

به گزارش تئاتر تحت وب به نقل اجتناب کرده اند کولیدر، عنوان مناسب هفتمین فیلم اجتناب کرده اند مجموعه فیلم‌های «ماموریت امکان پذیر نیست» تام کروز «ناوبری کور-نیمه اول» ادعا شد. این فیلم ادعا به سال بلند مدت راهی سینماها شود.

پارامونت پیکچرز این عنوان مناسب را کدام ممکن است اولین دنباله توسط دست اکران برای این مجموعه جاسوسی است دیروز-۵‌شنبه- در سینماکان ادعا کرد. «ماموریت امکان پذیر نیست» هشتم نیمه دوم همین فیلم {خواهد بود}.

ماموریت امکان پذیر نیست هفتم قرار بود سال ۲۰۲۱ اکران شود با این حال {به دلیل} پاندمی کرونا همراه خود تاخیرهای متعددی روبه‌رو شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید چندی پیش فیلمبرداری آن به اتمام رسید. فیلم هشتم اکنون توسط دست فیلمبرداری است را انتخاب کنید و انتخاب کنید مسئولان ساخت فیلم آموزش داده شده است‌اند این ۲ فیلم را در فضا کمتر اجتناب کرده اند عالی سال اکران می‌کنند.

پارامونت کدام ممکن است همه تلاشش را کرده به همان اندازه اطلاعاتی اجتناب کرده اند این یکپارچه‌ها چاپ شده نشود تریلری اجتناب کرده اند فیلم هفتم را انتخاب کنید و انتخاب کنید هشتم را نیز {در این} این سیستم منتشر شده کرد.

{در این} فیلم‌ها کروز عملکرد خودش را تکرار می‌تنبل را انتخاب کنید و انتخاب کنید همچنان به انجام صحنه‌های دردسرساز را انتخاب کنید و انتخاب کنید آسیب رسان با بیرون استفاده اجتناب کرده اند بدلکار پرداخته است را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجتناب کرده اند روی عالی صخره روی موتورسیکلت می‌پرد. در بخشی اجتناب کرده اند «ماموریت امکان پذیر نیست ۸» نیز وی اجتناب کرده اند عالی هواپیمای در جاری لمس کردن آویزان است را انتخاب کنید و انتخاب کنید به تذکر می‌رسد پارامونت سعی کرده به همان اندازه این فیلم‌ها را به همان اندازه آنجا کدام ممکن است بالقوه است شادی ها‌انگیزتر تنبل.

هر ۲ فیلم بعدی را کریستوفر مک‌کوری نوشته را انتخاب کنید و انتخاب کنید کارگردان آنها هم هست. وی در فیلم‌های پنجم را انتخاب کنید و انتخاب کنید ششم هم همراه خود این مجموعه در کنار بود. فیلم ششم «فال‌اوت» پرفروش‌ترین فیلم اجتناب کرده اند این مجموعه بود را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۷۹۰ میلیون دلار دسترس در بازار جهانی فروخت.

فیلم هفتم ادعا به ۱۴ جولای ۲۰۲۳ را انتخاب کنید و انتخاب کنید فیلم هشتم «ماموریت امکان پذیر نیست» ۲۸ ژوئن ۲۰۲۴ راهی سینماها شوند.