عکس/ جنجال با جواد نکونام به خاطر علی دایی شروع شد


جواد نکونام کاپیتان سابق تیم ملی فوتبال با انتشار یادداشتی جنجالی در صفحه شخصی خود از علی دایی و سمت جدیدش حمایت کرده است.

صبح امروز مطلب علی دایی اسطوره فوتبال ایران درباره درگذشت دانش آموز اردبیلی جنجال زیادی به پا کرده است.

متن علی دایی نمایندگان اردبیل و برخی رسانه های داخلی را به واکنش شدید نسبت به کاپیتان سابق تیم ملی برانگیخت.

البته دیروز سید کاظم موسوی نماینده اردبیل در مجلس درباره علی دایی اظهار نظر کرد.

وی گفت: باید بگویم که علی دایی اسطوره است، من او را به عنوان وزیر ورزش در دوره هشتم ریاست جمهوری معرفی کرده ام و هرگز به او توهین نکرده ام و کاری به این گونه مسائل ندارم، اما موضع من این است که . افراد دارای موقعیت اجتماعی باید به آرامش و امنیت این انقلاب و کشور کمک کنند.

حالا پس از گذشت چند روز اکثر بازیکنان و مربیان فوتبال با انتشار مطلبی از علی دایی در مقابل این انتقادات حمایت کردند.

جنجالی که جواد نکونام به خاطر علی دایی به راه انداختدر همین راستا جواد نکونام سرمربی باشگاه فوتبال خوزستان با انتشار تصویری مشترک با علی دایی و یادداشتی جنجالی از هم تیمی های خود در تیم ملی حمایت کرده است.

وی در این باره نوشته است: اردبیل دهه ها و صدها سال است که از علی دایی یاد می کند، اما وکیل الدوله او هر ۴ سال یک بار می آید، می رود و فراموش می شود.

بخوانید: عکس/ دفاع کامل و عجیب علی کریمی در پست علی دایی

به گزارش فرارو، علی دایی نوشت:

درود بر ایرانیان عزیز

با توجه به رسوایی های اخیر در مورد صدا و سیما، برخی خبرگزاری ها و مجلس، لازم می دانم مطلبی را با شما عزیزان در میان بگذارم. آقای سید کاظم موسوی نماینده اردبیل در مجلس سوالی دارم که امیدوارم از شما جواب بگیرم ورزشگاهی که ساخته شده کجاست، رسیدم اینجا دیدم باید جواب شما را بدهم. و اما در مورد امنیت صحبت می شود که تامین امنیت وظیفه هر دولتی است.

و با توجه به صحبت های عموی اسرا پناهی در رادیو که علت مرگ را بیماری مادرزادی و نارسایی قلبی عنوان کرده بود (قبول ندارم) این اتفاق در بیمارستان فاطمی اردبیل رخ داده است، بنابراین خودکشی دختر نازنین . شهر من درست نیست و شما حقیقت را نمی گویید.

آقای موسوی شما نماینده مردم اردبیل در مجلس هستید یا سخنگوی دولت؟ اگر از مشکلات و کمبودهای شهر و مردم اردبیل خبر دارید چرا سکوت کرده اید و سکوت می کنید؟ مگر شما صدای مردم شهرتان در مجلس و دولت نیستید، اگر هستید کار به اینجا ختم نمی شود.

در پاسخ به اخبار منتسب به اینجانب در صدا و سیما و برخی خبرگزاری ها باید بگویم که اطلاعات زادگاهم اردبیل کامل است و اگر صحت مشکلی را نیافتم اظهار نظر نمی کنم. از این به بعد به اجماع برسید، بعد اخبار را پخش کنید، تاریخ ثابت کرده، بکنید و خواهد کرد، چه کسانی دروغگو هستند، من خودم را افسانه نمی دانم و بارها گفته ام که متعلق به همین مردم هستم.