عکس/ روایت تکان دهنده جدید داریوش فضایی از توهین به او و مادرش!


داریوش فضیایی (عمو پورنگ) با انتشار چند استوری در اینستاگرام حساب جدیدی از سرگرمی مجازی برای خود و مادرش داده است.

به وقت صبح- این اولین بار نیست که داریوش فضیایی (عمو پورنگ) از حملات مجازی شکایت می کند و با این دسته از کاربران مواجه می شود.

او چند هفته پیش گفته بود که خیلی ها او و مادرش را در دایرکت فحش دادند اما مادرش برایشان دعا کرد.

داریوش فضیایی (پامان پورنگ) حالا تصویری از حمله این کاربر به خودش منتشر کرده و نوشته است:

من یک استوری در مورد موقعیت مادر و مادر گذاشتم اما یکی از دوستان اینطور نوشت. البته فحش و نفرین بدتر از نوشتن من و مادرم است که نمی شود گفت. من از این همه رفتار بی ادبانه و بی ادبانه بسیار شوکه شدم.

نفست گرم است در عوض دعا می کنم سایه پدر و مادرت از سرت محو نشود. یا راست

روایت تکان دهنده جدید داریوش فرزایی از زشتی ها نسبت به او و مادرش!

بخوانید: عکس/ روایت دردناک عمو پورنگ (داریوش فوزیایی) از حضور در متروی تهران!

بیوگرافی داریوش فتحیایی

داریوش فضیایی سازنده برنامه های تلویزیونی کودک و نوجوان متولد ۱۳۵۲ است که با برنامه آموپورنگ شهرت دارد. او به دلیل ایفای نقش اصلی در این برنامه همواره با نام پامان پورنگ در رسانه ها شناخته می شود.

وی تحصیلات خود را در رشته گرافیک ادامه داد و در مقطع لیسانس از دانشگاه فارغ التحصیل شد. وی در سال ۱۳۷۳ در سن ۲۱ سالگی وارد رادیو و تلویزیون شد و کار خود را به عنوان گزارشگر رادیو آغاز کرد.

پس از آن در برنامه های رادیویی جمعه شب در سبک های مختلف ظاهر شد که از بارزترین آنها می توان به «گل پسر» و «ننه بلقیس» اشاره کرد. او با برنامه «ما و تو» که به کارتون های درخواستی کودکان اختصاص داشت، وارد دنیای تصویر و تلویزیون شد.

در سال ۱۳۵۷ با سریال تورنگ و پورنگ در بین کودکان چهره شد و پس از آن در ماه رمضان سال ۱۳۸۰ با برنامه های کودک و نوجوان و لقب های هنری در بین کودکان و بزرگسالان محبوب شد. «عموپورنگ».