عکس/ عروسی جواد کاظمیان و مونیکا بلوچی همه را شوکه کرد!


سردار آزمون با انتشار عکسی عجیب و تکان دهنده عروسی جواد کاظمیان بازیگر سرشناس جهان و مونیکا بلوچی را تبریک گفت!

به وقت صبح- جواد کاظمیان بارها در مصاحبه های خود به عشق مونیکا بلوچی و ابراز احساسات او اعتراف کرده است.

او آخرین بار گفت که من در تمام عمرم فقط یک بار در شانزده سالگی عاشق شدم و عاشق مونیکا بلوچی شدم که به نظرم زیباترین و زن دنیاست.

اما ساعاتی پیش ادعای عجیب سردار آزمون علیه جواد کاظمیان کاربران فضای مجازی را شوکه کرد.

سردار با تبریک به کاظمیان و انتشار عکس های مشترکشان چالش سخت و عجیبی را برای کاظمیان رقم زده است.

    ازدواج جواد کاظمیان و مونیکا بلوچی همه را شوکه کرد!

باید دید کاظمیان در قبال این شوخی یا واقعیت مبهم چه واکنشی نشان خواهد داد و آیا به عنوان خواننده این اقدام سردار را تمسخر می داند یا خیر؟!

بخوانید: عکس / برنامه حسن یزدانی و جواد کاظمیان; منتظر یک جنجال جدید هستید؟

داستان جواد کاظمیان و مونیکا بلوچی

جواد کاظمیان فوتبالیست سابق ایرانی هنوز مجرد است و قبلاً در یکی از برنامه های اینترنتی که مرحوم مهرداد میناوند از او درباره عشق پرسیده بودند، پاسخ داد: «فقط یک بار، مونیکا بلوچی را دوست دارم.» از شانزده یا هفده سالگی او را دوست داشتم. و در بیست سالی که او را دوست دارم و مونیکا را می شناسم، فکر می کنم او زیباترین و جذاب ترین زن جهان است.”

به گزارش روزیاتو، این مصاحبه و اعتراف به عشق مدل و بازیگر ۵۶ ساله ایتالیایی جنجال زیادی در فضای مجازی به پا کرد، اما این تازه آغاز ماجرا بود و زمانی به اوج خود رسید که کاظمیان با انتشار پستی پاسخ داد. عکس در صفحه اینستاگرام مونیکا بلوچی. تبریک گفت.

در کپشن این پست این شعر عاشقانه نوشته شده است: «چه بگویم؟» نمی شود گفت. غم یک دو است؟”

اما نکته جالب واکنش بازیگر معروف ایتالیایی به پست جواد کاظمیان و تشکر از او بود که تعجب بسیاری را برانگیخت و واکنش های زیادی را به همراه داشت.

البته جواد کاظمیان واکنش این بازیگر را طبیعی دانست و گفت که هرگز او را از نزدیک نخواهم دید و نباید در این موضوع زیاد اغراق شود.

اما واکنش ها به این اتفاق ادامه داشت و تا جایی که حتی مرحوم علی انصاریان، همبازی سابقش در پرسپولیس هم درگیر این ماجرا شد و این مطلب را در یکی از نوشته های مونیکا بلوچی نوشت و به جواد کاظمیان پیشنهاد داد:

سلام مونیکا جون دوستم جواد کاظمیان دوستت داره جواد تولد پدربزرگ و مادربزرگش رو نمیدونه ولی تولدت رو میدونه من کی برم خدمت خانوادت ببوسم و پسر ما جوادمون بشم؟ “