عکس/ علی دایی و حمید استیلی وقتی مطابق مد جوانی رفتار می کنند!


عکس های زیرزمینی علی دایی و حمید استیلی منتشر شده که تیتر یک آن ها شده است.

به گزارش صبحگاهی، در این تصویر علی دایی و حمید استیلی هر دو در حال صحبت با تلفن هستند و به دوربین نگاه می کنند.

علی دایی و حمید استیلی بر اساس مد جوانان رفتار می کنند.

بالاخره عمو و استیل جمع شدند

دو دوست تیم ملی فوتبال و پرسپولیس که بیش از چهار سال است روابطشان تیره شده است، روز یکشنبه به عنوان سرمربی تیم های صبای قم و ملوان انزلی دیدار خواهند کرد.

رد مدیرعاملی حبیب کاشانی قبل از شروع فصل ۹۱-۹۰ باعث شد تا علی دایی که دو قهرمانی جام حذفی را در کارنامه دارد به طور غیرمستقیم از سرمربیگری پرسپولیس کناره گیری کند تا حمید استیلی جایگزین او شود. آغاز دعوای این دو دوست قدیمی و همبازی بود.

حضور استیلی و خداحافظی دایی از قرمزها در سال ۹۰، رابطه این دو را که در تیم ملی با پرسپولیس همبازی بودند و رابطه خوبی هم داشتند، محکم کرد، پس از شروع رقابت بین این دو مربی، به مناقشه تبدیل شد.

استیلی که برخلاف میل هواداران علی دایی به طرز عجیبی کلاه پرسپولیس را در دست گرفت، در اولین بازی لیگ یازدهم مقابل ملوان انزلی، وقتی توپ در دقیقه ۲۲ به تیرک دروازه تیمش برخورد کرد، صدایی شنید. : صدای “علی دایی” از سکوها شنیده شد و وقتی در دقیقه ۷۵ گل اول را زدند، این شعارها بلندتر شد تا او فصل را در رویایی پرسپولیس آغاز کند.

بعد از آن هم این مشکل تکرار شد. هواداران پرسپولیس در داخل یا خارج از ورزشگاه در حال تماشای استیل بودند که شعار علی دایی می داد تا علی رغم روزهای خوبی روی نیمکت تیم محبوبش سپری نشود و پس از شکست در جام حذفی سال ۹۰ از سرمربیگری پرسپولیس استعفا داد. یک چهارم نهایی.

علی دایی در آن فصل سرمربی راه آهن بود و همه منتظر مبارزه او و استیلی در هفته شانزدهم لیگ یازدهم بودند، در حالی که سرمربی سرخ ها قبل از این دیدار از تیم جدا شده بود و این دو مربی نبودند. روبروی یکدیگر