عکس/ مهران غفوری ناراضی اجتناب کرده اند بیماری دخترش!


مهران غفوری بازیگر سینما را انتخاب کنید و انتخاب کنید تلویزیون تصویری اجتناب کرده اند فرد مبتلا دخترش آشکار کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید ناراحتی شخصی را ابراز کرد.

صبح- در عکسی کدام ممکن است به تازگی اجتناب کرده اند مهران غفوری در اینستاگرام آشکار شده، دخترش حنا روی تشک بیمارستان دراز کشیده را انتخاب کنید و انتخاب کنید سرم خواهد گرفت.

مهران غفوریان {در این} خصوص نوشت:

غم و اندوه ماهران غفوری از بیماری دخترش

خدا رحمتت کنه بابا در لحظه زدی باشی سرم را انتخاب کنید و انتخاب کنید مقاوم بودی را انتخاب کنید و انتخاب کنید گریه نکردی بابا عشق.

بیاموزید: عکس/ مهران غفوری شریک زندگی سحر را انتخاب کنید و انتخاب کنید ریحانه است!

بیوگرافی مهران غفوری

مهران غفوری بازیگر، کارگردان، طنز، فیلمنامه نویس را انتخاب کنید و انتخاب کنید مجری ایرانی متولد ۳ شهریور ۱۳۵۳ در تهران است.

فارغ التحصیل موضوع به تصویر کشیدن اجتناب کرده اند دانشکده آزاد واحد تهران مرکزی.

غفوریان اولین تخصص شخصی را در بخش انجام دادن تلویزیون در سال ۱۳۷۳ همراه خود ایفای موقعیت در سریال لبخند ۳ به کارگردانی مسعود الرشیدی به کف دست آورد را انتخاب کنید و انتخاب کنید در سال ۱۳۷۷ همراه خود سریال ۷۷ گل به بخش کارگردانی تلویزیون اتصال.

اجتناب کرده اند ضبط های مهران غفوری در بخش کارگردانی می توان به عناوینی چون سریال زیر آسمان، همسایه ها، ورود ممنوع، طبقه وسط، ۷۹ گله ردیابی کرد، اینها کم را انتخاب کنید و انتخاب کنید عبارت به عبارت هستند.

او علاوه بر این شناخته شده به عنوان مجری در این سیستم های تلویزیونی امشو را انتخاب کنید و انتخاب کنید هیولاها به نظر می رسد شد. خاتون، در اطراف لیلا، قبر مشترک، قورباغه، امشو، همراه خود من می خواهم خوش بگذره، بازدید غاز، ما همه همراه خود هم هستیم، داش آکل، ۵۰ کیلو گیلاس، ما خیلی باحالیم، عطسه را انتخاب کنید و انتخاب کنید کرد قورباغه اجتناب کرده اند تولید دیگری آثار مهران غفوری است. .