عکس/ میترا رفیع و ترکیب تیره اش سر تا پا!


میترا رفیع بازیگر سریال بیهمگان عکس جدیدی از خودش به اشتراک گذاشت.

به گزارش صبحگاهی، در این تصویر میترا رفیع تمام لباس ها و حتی عینک خود را با رنگ مشکی ست کرده است.

میترا رفیع با ترکیب سر تا پا عکاسی شد.

شریک رفیع در پربیننده ترین سریال تلویزیونی فصل پاییز

ایرنا: پخش مجموعه تلویزیونی بیهمگان به کارگردانی بهرنگ توفیقی و اصغر هاشمی از ساعت ۶ مهر از شبکه سه آغاز شد و در شب آخرین قسمت، پربیننده ترین سریال مهر و آبان (پاییز ۱۴۰۱) از آن عبور کرد. این در حال حاضر ۶ میلیون مارک ساعت است

طبق آمار موجود در سایت ها و اپلیکیشن های تلویزیون، قسمت اول بیهمگان ۲۴۱ هزار بار دیده شده است و قسمت بیست و هفتم با ۲۵۷ هزار بازدید پربیننده ترین قسمت این سریال و پربیننده ترین قسمت این برنامه تلویزیونی است. در ماه اکتبر هر قسمت از سریال بیهمگان به طور میانگین ۱۸۸۰۰۰ بازدید دارد.

بیشتر بخوانید:

عکس/ میترا رفیع یا الناز بیهمگان دهانش را با گل می بندد!

عکس/ سفر میترا رفیع به کشور با تیپ خاص

علاوه بر میلیون‌ها بازدید آرشیو، بیش از ۷۰ هزار ایرانی در اولین پخش هر شب، از بخش پخش زنده شبکه سه، این سریال را به صورت آنلاین از تلویزیون تماشا کردند.

همچنین ۱۷ قسمت از سریال بیهمگان جزو ۲۰ قسمت پربیننده یک ماه اخیر تلویزیون است.

سریال بی همگان به تهیه کنندگی مهران مهام و نویسندگی علیرضا کاظمی پور و سعید جلالی با محوریت خانواده و چالش های گروه سنی جوان تولید شده و در آستانه پخش آخرین قسمت خود است. این سریال هر شب ساعت ۲۰:۴۵ از شبکه سه پخش می شود.

مهدی سلطانی سرستانی، میترا رفیع، سمیرا حسن پور، محمد صادقی، کاوه خداشناس، کاظم هژیرآزاد، سپند امیرسلیمانی، نسرین بابایی، جلیل فرجاد، زنده یاد زهره فکرسبور و…