عکس/ کیمیا علیزاده واقعیت پشت ظاهر خود را نشان می دهد


کیمیا علیزاده قهرمان سابق تکواندو کشور که پس از مهاجرت در آلمان زندگی می کند با انتشار تصاویری از خود واقعیت روزگار خود را برای کاربران فاش کرده است.

به وقت صبح – البته امروزه کاربران شبکه های اجتماعی به واکنش ناگهانی و اغلب احساسی شیمی به هر اتفاقی عادت کرده اند.

ظاهرا کیمیا قصد دارد موقعیت های خوب و بد شخصی خود را در فضای مجازی برای همه به اشتراک بگذارد.

حتی نیمی از رسانه های داخلی و مخاطبان جدی ورزش یکی از دلایل تضعیف شیمی در ورزش حرفه ای را حضور پررنگ آن در فضای مجازی دانسته اند.

امیا علیزاده واقعیت پشت ظاهر خود را نشان می دهدوی در این مورد اخیرا تصویری از خود و شعری از مرحوم اخوان الطلیحی منتشر کرده است که به گفته کاربران نشان از حالات درونی او دارد.

او در این باره نوشت: از کجا می دانی که هر مراقبت ساده من، چه دیوانگی، چه نیاز، چه غم؟

باید دید کیمیا با این حضور فعال و جنجالی در اینستاگرام به دنبال چه چیزی است و انتقادات او چه زمانی و کجا تاثیر مثبتی خواهد داشت.

بخوانید: عکس/ کیمیا علیزاده پس از انتقادهای اخیر قدرت خود را نشان می دهد

بیوگرافی کیمیا علیزاده

کیمیا علیزاده در ۲۸ تیر ۱۳۷۷ در کرج در خانواده ای آذربایجانی به دنیا آمد. کیمیا فرزند بزرگ خانواده است و یک برادر کوچکتر از خود دارد.

کیمیا علیزاده در تاریخ ۱۰ مرداد ۱۳۹۶ با حامد معدنچی والیبالیست سابق ازدواج کرد و اولین و تنها بانوی ایرانی است که در تاریخ ورزش ایران در المپیک مدال گرفته است.

در ۱۸ ژانویه ۲۰۱۸ چندین خبرگزاری گزارش دادند که وی از سفر خود به هلند برنگشت و اعلام کرد که در بازی‌های المپیک تابستانی ۲۰۲۰ توکیو با پرچم هلند در سیاپچانگ راهپیمایی خواهد کرد.

در ۲۰ فوریه ۲۰۱۹، دولت آلمان درخواست پناهندگی کیمیا علیزاده را پذیرفت و از آن زمان تاکنون ناموفق بوده و از مسابقات قهرمانی اروپا حذف شده است.