«فصل شیدایی» به مدت ۱۵ شب – تئاتر آنلاین در قم به نمایش در می آید


قم – فرمانده لشکر ۱۷ امام علی بن ابیطالب (ع) قم از اجرای ۱۵ شب «فصل شیدایی» در قم خبر داد.

به گزارش تئاتر آنلاین، سردار سرتیپ دوم حسین تناور در نشست خبری با خبرنگاران استان قم با بیان اینکه کنگره ملی شهدای استان قم در آبان ماه امسال برگزار می شود، گفت: قرار است استان قم برگزار شود. در هفته دفاع مقدس، اما به دلیل همزمانی با مراسم اربعین، مقرر شد برای استفاده بهتر، دیر برگزار شود.

فرمانده لشکر ۱۷ امام علی کودک ابیطالب(ع) از قم گفت: «فصل شیدایی» در ۱۵ شب از سه شنبه ۲۱ تا ۵ مهرماه از ساعت ۱۹ در منطقه قرارگاه غدیر واقع در حدفاصل قدس و جمکران و نمایشگاه دفاع مقدس برپا می شود. . در کنار آن برگزار شد.. اما امسال دیگر عملیات نداریم.

وی گفت: علاقه مندان برای تماشای «فصل شیدایی» می توانند به سایت مراجعه کنند بلیط ثبت نام رایگان و رزرو صندلی برای این برنامه.

فرمانده لشکر ۱۷ امام علی کودک ابی طالب(ع) از قم گفت: لشکر عملیاتی امام علی کودک ابیطالب (آمریکا) از قم برای حمایت از رویداد «فصل شیدایی» در قم محول شد و این رویداد در استان های مختلف و چندین کشور دیگر برگزار شده است.

تناور گفت: این نمایش که تلفیقی از هنرهای مختلف است تاثیر خوبی بر مخاطب دارد و هر بار که انجام می شود هزاران نفر از این اثر دیدن می کنند.

وی گفت: تمام توانمندی های استان برای این عملکرد نشان داده شده و هماهنگی های خوبی بین نهادها در این زمینه انجام شده است.

فرمانده لشکر ۱۷ امام علی کودک ابی طالب (آ) قم با بیان اینکه پارکینگی برای پارک خودروها در محل نمایشگاه در نظر گرفته شده است، تصریح کرد: اتوبوس شهری در ۵ نقطه شهر به منظور انتقال اهالی به محل نمایشگاه با همکاری شهرداری قم در نظر گرفته شده است.

وی با اشاره به اهمیت جهاد گفت: یکی از راه های موثر در این زمینه برخورد با مشکلات از دریچه فرهنگ و هنر است.

فرمانده لشکر ۱۷ امام علی کودک ابیطالب(ع) از قم گفت: جوانان در دوران دفاع مقدس به مرحله ای رسیده اند که امام راحل از آنان به عنوان رهبر یاد می کنند و امروز نیز باید جوانان با ارزش های دوران دفاع مقدس بیشتر آشنا شوند. .

وی بیان کرد: اگر جبهه انقلاب بتواند در حوزه فرهنگی و اجتماعی کارهای خوبی انجام دهد که اتفاقاتی که امروز در کشور می افتد نیز ناشی از کم کاری در این زمینه است. در این صورت پیشرفت کشور سریعتر خواهد بود.

تناور افزود: ایران در دوران دفاع مقدس از امکانات محدودی برخوردار بود اما در این شرایط توانست با رشادت های سربازان خود در عملیات های مختلف به پیروزی های بزرگی دست یابد.

فرمانده جدید لشکر ۱۷ امام علی کودک ابیطالب(ع) از قم افزود: امروز اسلام ایران قدرتمندتر شده و امسال در عرصه های مختلف موفقیت های زیادی داشته ایم و امیدواریم این مسیر ادامه داشته باشد.

وی بیان کرد: اطلاع رسانی هنری، امید و بصیرت افزایی تاکید رهبرانقلاب است چرا که جامعه اگر با امید زندگی کند می تواند پیشرفت کند.