فعالان فرهنگی از تلاش های دولت برای خنثی سازی جرایم رسانه ای می گویندگزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) در لرستان، جمعه (۴ شهریور) نشست فعالان فرهنگی و اجتماعی لرستان با علی بهادری جهرمی سخنگوی دولت و فرهاد زویار استاندار لرستان، حجت الاسلام مهدی گودری مدیر کل داکوه اسلامی لرستان برگزار شد. تشکیل با جمعی از مسئولان دستگاه اجرایی و فعالان فرهنگی و اجتماعی و پیشکسوتان و ایثارگان در سالن آمفی تئاتر استانداری لرستان برگزار شد.

جهرمی با بیان اینکه اکنون همه اعضای کابینه موظف هستند در یک استان کشور حضور داشته باشند، افزود: دولت در مناطق مختلف برای شنیدن صدای مردم حضور دارد و در یک سال گذشته نشان داده است. سفر استانی که مردم در تهران نشسته اند و صدای مردم از دور شنیده نمی شود و فقط گزارش دادن کافی نیست.

سخنگوی دولت گفت: در این سفر مطالبات و وضعیت پیشرفت مصوبات سفرهای استانی به هیئت دولت ارائه می شود.

جهرمی در راستای مقابله با تهاجم فرهنگی و حل مشکلات اقتصادی افزود: بین دولت و نگاه به گفتمان حاکم بر گروه های نخبه و انقلابی جامعه فاصله ای وجود ندارد، دولت از گفتمان بیرون می آید؛ در این راستا با نگاهی که بر جامعه حاکم می شود، دولت از گفتمان حاکم است. اما برخی از داده های منعکس شده از دولت به دلیل دخالت رسانه ها اشتباه است.

رئیس شورای اطلاع رسانی دولت با اشاره به اینکه اخبار مربوط به فعالیت های دولت توسط رسانه های معاند تحریف می شود افزود: فعالان فرهنگی و اجتماعی علاوه بر تبیین اقدامات مثبت باید در مقابله با این اقدامات نیز تلاش کنند.

فعالان فرهنگی باید با تبیین دستاوردهای دولت با شرارت های یک رسانه متخاصم مقابله کنند
جهرمی شعارها و گفتمان دولت را بازگشت به شعارهای اصلی انقلاب دانست و افزود: دولت مردمی باید با حمایت دولت به شعارهای اصلی انقلاب و دستاوردهای دولت طی یک سال گذشته بازگردد. . مردم در بازگشت به شعارهای اصلی انقلاب فوق العاده بوده است. همه باید با هم مشکل را حل کنند. و نیرو را تقویت کنیم تا مسیر درستی که در سال گذشته داریم تکمیل شود.

کامل…