فعال کردن پرداخت های فوری برای SMB ها


TrueLayer از پرداخت های فوری با استفاده از افزونه WooCommerce پشتیبانی می کند

TrueLayer، پلتفرم پیشرو بانکداری باز اروپا، امروز از انتشار افزونه TrueLayer Payments برای WooCommerce خبر داد که به کسب و کارهای تجارت الکترونیک کوچک و متوسط ​​امکان می دهد پرداخت های فوری و ایمن از حساب به حساب را به وب سایت خود اضافه کنند. خرده‌فروش ساعت‌های لوکس BQ Watches یکی از اولین مشاغلی است که پرداخت‌ها را با استفاده از افزونه TrueLayer اجرا می‌کند.

تحقیقات YouGov نشان داد که ۷۴ درصد از بازرگانان قصد دارند پرداخت‌های فوری حساب به حساب را به عنوان بخشی از استراتژی بلندمدت خود ارائه دهند.

این نیز با نگرش مصرف کننده سازگار است. تقریباً دو سوم (۶۳٪) خریداران می گویند که با Open Banking، به ویژه برای وسایل نقلیه، کرایه ماشین، بلیط هواپیما و کالاهای ورزشی، راحت هستند.

برای مشاغل تجارت الکترونیک، که بسیاری از آنها منابع توسعه دهنده اختصاصی ندارند، سهولت یکپارچه سازی برای روش های پرداخت جدید مهم است.

با توجه به فرآیندهای پیچیده امنیتی و رعایت مقررات، افزودن روش‌های جدید هفته‌ها و گاهی ماه‌ها طول می‌کشد.

در این میان، این مشاغل ممکن است بدون ارائه روش پرداختی که خریداران ترجیح می دهند، درآمد بالقوه خود را از دست بدهند.

پرداخت های بانکی آنی با حداقل منابع فنی

افزونه TrueLayer این مشکل را حل می کند و به مشاغل دارای فروشگاه های آنلاین WooCommerce اجازه می دهد تا پرداخت های بانکی آنی را با حداقل منابع فنی مورد نیاز در وب سایت خود ادغام کنند.

در نتیجه، آنها می توانند به سرعت و به راحتی از پرداخت های ارائه شده توسط TrueLayer استفاده کنند و نیازی به وارد کردن جزئیات کارت یا ورود به PayPal یا سایر کیف پول های دیجیتالی توسط مشتریان نداشته باشند.

در عوض، مشتریان از خدمات بانکداری آنلاین خود برای پرداخت مستقیم، با استفاده از احراز هویت بیومتریک برای تأیید هویت خود، با تراکنش های مجاز توسط بانک استفاده می کنند.

فروشنده ساعت های لوکس BQ Watches، سایت پیشرو در خرید و فروش ساعت های لوکس، یکی از اولین کسب و کارهایی است که پرداخت را با استفاده از افزونه جدید TrueLayer پیاده سازی کرد.

به عنوان فروشنده کالاهای با ارزش، خرده فروشان می خواهند پرداخت های بانکی آنی را به عنوان جایگزینی برای کارت ارائه دهند.

بازرگانانی که از WooCommerce استفاده می کنند از گزینه های پرداخت ارزان تری نیز بهره مند می شوند که در آن وجوه بلافاصله تسویه می شود.

این اطمینان بیشتری را فراهم می کند که آنها می توانند بدون خطر تقلب و بازپرداخت وجه مربوط به پرداخت های کارتی که می تواند هزینه های قابل توجهی برای تجارت آنها ایجاد کند، سفارشات را برای مشتریان ارسال کنند.

منبع: IT Finance