فیش اعتبار کارت و خدمات حکمت و قسمت اصلی پایگاه خبری – تحلیلی آنلاین


خدمات ویژه گروه صنعتی ایران خودرو به نیروهای مسلح

با تفاهم صورت گرفته بین «وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح» و شرکت «امداد خودرو ایران» از این پس دارندگان کارت حکمت می توانند در هر ساعت از شبانه روز از خدمات امداد خودروی شرکت امداد خودرو ایران استفاده کنند. ، علاوه بر فروشگاه طرف قرارداد.

اکوپرس- مدیرعامل امداد خودرو ایران از فصل جدیدی از همکاری مشترک سازمان پشتیبانی نیروهای مسلح و امداد خودرو ایران به منظور دریافت خدمات اعتباری برای کارکنان هر دو سازمان از طریق «کارت حکمت» خبر داد.
به گزارش سایت خبرآنلاین به نقل از ارتباطات امداد خودرو ایران، سید عباس میرحسینی از این همکاری مشترک خبر داد و افزود: هدف امداد خودرو ایران ارائه خدمات خودرو در سراسر کشور است و دارندگان کارت های حکمت می توانند. بدون نگرانی از نقص فنی و توقف خودرو، در هر ساعتی از سرویس استاندارد خودروی شرکت امداد خودرو ایران در شبانه روز استفاده کنید.
وی با اشاره به ظرفیت دو سازمان برای ارائه خدمات اقساطی به مشتریان و امکان خرید اعتباری خدمات و قطعات اصلی خودرو با تخفیف و تسهیلات ویژه، گفت: با تفاهم صورت گرفته امیدواریم با هم افزایی دو مجموعه . ، هم هزینه سرویس ارائه شده و هم هزینه پرداخت را خواهیم داشت، در طی این هزینه شرایط ویژه دارندگان کارت حکمت را در نظر بگیریم که باعث رضایت بیشتر این عزیز از خدمات دریافتی شود.
دارندگان کارت حکمت می توانند محصولات مورد نیاز خود را به صورت اقساطی از کلیه فروشگاه های طرف قرارداد از جمله فروشگاه های اتکا خریداری کنند.
این کارت برای کارکنان و بازنشستگان لشکری، انتظامی و ارتش است و هم اکنون در اختیار کارکنان فوریت های پزشکی ایران قرار گرفته است که به راحتی می توانند از امکانات فوریت های پزشکی، مغازه ها و سایر رفاهی ها استفاده کنند. وزارت و خدمات گردشگری در این طرح ارائه شده است.
دارندگان کارت حکمت می توانند با شماره تلفن ۰۹۶۴۴۰، سایت www.096440.com و همچنین اپلیکیشن های ایساکو و بسپر برای دریافت خدمات خودروی خود در هر ساعت از شبانه روز تماس بگیرند.