قیمت دوربین Nest گوگل و زنگ هشدار درب هوشمند به پایین ترین حد خود در آمازون رسید


این زمان خوبی برای بهبود امنیت زمین شماست، زیرا بسیاری از محصولات Nest در آمازون و آدوراما با پایین‌ترین قیمت‌هایی که تاکنون دیده‌ایم فروخته می‌شوند. Nest Doorbell (باتری) به راحتی نصب می شود و Nest Cam Outdoor دارای ۵۰ دلار تخفیف ویژه است که به شما امکان می دهد هر کدام را تنها با ۱۳۰ دلار خریداری کنید.

Nest Doorbell (باتری) یک مورد محبوب است زیرا نصب آن راحت تر از زنگ درب سیمی است. مانند دوربین، هنگام بازدید برای شما هشدار ارسال می کند و می توانید با بلندگوها و میکروفون داخلی با آنها از طریق تلفن صحبت کنید. «هشدارهای هوشمند» گوگل می‌تواند تفاوت بین مهمان‌ها، بسته‌های تحویل‌شده، نمایش حیوانات و موارد دیگر را تشخیص دهد، بنابراین می‌توانید ببینید که آیا موقعیتی نیاز به توجه فوری دارد یا خیر. اگر قیمت معمولی ۱۸۰ دلار شما را مجبور به توقف کرده بود، اکنون به قیمت ۱۳۰ دلار فروخته می شود که پایین ترین قیمتی است که تا به حال دیده ایم.

Nest Cam Indoor و Outdoor هر دو ویدیوی ۱۰۸۰p ضبط می کنند و هنگامی که حرکت را تشخیص می دهند هشدارهایی را به تلفن شما ارسال می کنند. آنها همچنین دارای یک میکروفون داخلی و بلندگو هستند تا بتوانید اتفاقات را بشنوید و با هر کسی که در کنار دوربین است صحبت کنید. با این حال، Nest Cam داخلی به گونه‌ای طراحی شده است که با رنگ‌های مختلف، از جمله فضای داخلی، دیوارها و لولاها، با زمین شما ترکیب شود. در حال حاضر ۸۰ دلار یا ۲۰ دلار با قیمت های معمولی به فروش می رسد.

در همین حال، شما می توانید Nest Cam Outdoor را تنها با قیمت ۱۲۹ دلار یا ۵۱ دلار از قیمت معمولی ۱۸۰ دلاری خریداری کنید. این مدل بدیهی است که طراحی ضد آب و هوا دارد بنابراین می توانید آن را در بیرون نصب کنید، و دید در شب برای شناسایی بهتر بیرون توسعه یافته است. آنها همچنین دارای یک باتری داخلی هستند که به شما امکان می دهد آن را بدون نیاز به پریز برق متناوب تنظیم کنید و بسته به استفاده، عمر باتری تا هفت ماه قبل از شارژ را ارائه می دهد.

برای استفاده از دوربین و زنگ در، باید بتوانید همه چیز را در انتهای دیگر ببینید و بشنوید. یک راه خوب برای انجام این کار استفاده از نمایشگر هوشمند Nest Hub است که می تواند دستگاه های زمین هوشمند شما را نیز کنترل کند، سرگرمی و موارد دیگر را ارائه دهد. خوشبختانه، نسل دوم Nest Hub با قیمت ۶۰ دلار در Adorama به فروش می رسد و ۴۰ دلار صرفه جویی می کند. در نهایت، می توانید Nest Hub Max بزرگتر را با صفحه نمایش لمسی ۱۰ اینچی و دستیار Google داخلی با قیمت ۱۷۹ دلار انتخاب کنید تا ۵۰ دلار صرفه جویی کنید. یا ۲۲ درصد