لوکادیا را دوبل کنید تا سینه قرمز را حفظ کنید


به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ شاگردان یحیی گل محمدی در ورزشگاه شهید بهنام محمدی نفت مسجد سلیمان را شکست دادند و بر خلاف استقلال سه امتیاز از این ورزشگاه گرفتند.

هفته ششم لیگ برتر خلیج فارس
ورزشگاه شهید بهنام محمدی تماشاگران: ۶ هزار نفر
گروه داوری: سیدرضا مهدوی، حمیدرضا افشون، علیرضا مرادی، امیر ایار/ سرپرست: بهرام مهرپیما

ترکیب روغن مسجد سلیمان:
سعید جلالی راد، مجتبی مقتدایی، علیرضا دغاغله، عقیل کعبی، سامان نریمان جهان (۷۴- خرم الحسینی)، حسین شنانی، پیمان رنجبری، علیرضا دهقانی (۵۸- علی عبدالله زاده)، مسلم مجدمی باقری بابایی، عیسویه ای.
سرمربی: رضا مهاجری

لوکادیا را دوبل کنید تا سینه قرمز را حفظ کنید

ترکیب پرسپولیس:
علیرضا بیرانوند، گئورگی گلسیانی، مرتضی پورعلیگنجی، دانیال اسماعیلی فر، علی نعمتی، میلاد سرلک (۷۴- وحدت حنانوف)، سینا اسدبیگی سروش رفیعی (۷۲- محمد عمری)، سعید صادقی، مهدی ترابی، یورگن لوکادیا.
سرمربی: یحیی گل محمدی

لوکادیا را دوبل کنید تا سینه قرمز را حفظ کنید

مواظب باش:

حسین شنانی (۱۵)، میلاد باقری (۱+۴۵) و (۵۳)

سروش رفیعی (۱۵) مرتضی پورعلی گنجی (۶۵)

اخراج

میلاد باقری (۵۳)

توضیحات گل:

نفت مسجدسلمان ۱ – پرسپولیس ۰ (سامان نریمان جهان – دقیقه ۱۲): از طریق دروازه پرسپولیس با ضربه سر دهقانی به صورت پاس همراه شد و سامان نریمان جهان با شوتی از پشت محوطه جریمه به سمت دروازه بیرانوند هدایت شد و برای تیمش گلزنی کرد.

نفت مسجد سلیمان ۱ – پرسپولیس ۱ (یورگن لوکادیا – دقیقه ۵۴): یورگن لوکادیا ضربه پنالتی خود را به گوشه چپ دروازه نفت مسجد سلیمان زد و به زیبایی دروازه تیم ما را باز کرد.

نفت مسجد سلیمان ۱ – پرسپولیس ۲ (یورگن لوکادیا – ۷۰): پاس دانیال اسماعیلی فر در محوطه جریمه به لوکادیا رسید و او پس از یک چرخش ضربه خود را به سمت دروازه شلیک کرد و برای دومین بار دروازه نفت مسجد سلیمان را به شکلی تماشایی باز کرد.

لحظه سرنوشت ساز:

دقیقه ۲۱: ارسال سروش رفیعی از روی کرنر با ضربه سر دانیال اسماعیلی فر، توپ به بیرون رفت.

دقیقه ۲۲: سعید صادقی در محوطه جریمه با جلالی راد تک به تک شد اما نتوانست دریبل بزند و این فرصت از دست رفت.

دقیقه ۳۰: اشتباه در خط دفاعی پرسپولیس باعث شد سامان نریمان جهان از میانه زمین در موقعیت تک به تک قرار بگیرد. او آخرین ضربه را زد که با اختلاف بسیار کمی به بیرون رفت.

دقیقه ۴۵+۴: یورگن لوکادیا در موقعیت تک به تک توانست دروازه نفت مسجد سلیمان را باز کند اما داور این گل را آفساید اعلام کرد.

لوکادیا را دوبل کنید تا سینه قرمز را حفظ کنید

دقیقه ۵۴: یورگن لوکادیا یک ضربه پنالتی به گوشه چپ دروازه نفت مسجد سلیمان زد و دروازه این تیم را باز کرد.

دقیقه ۵۸: بلافاصله پس از شروع مجدد، حسین شنانی و پورعلیگنجی در محوطه پرسپولیس در حال بازی بودند که شنانی روی زمین افتاد و داور بازی را از سر گرفت. این صحنه دوباره سکو را متشنج می کند. کادر فنی نفت به اعتراض برخاستند. پرتاب مجدد اشیا توسط تماشاگران باعث توقف مجدد بازی می شود.

دقیقه ۶۲: رضا مهاجری از هواداران نفت مسجد سلیمان خواست تا آرامش داشته باشند و بازی ادامه پیدا کرد.

دقیقه ۷۰: پاس از سمت راست خط حمله پرسپولیس، لوکادیا با کنترل سینه و چرخش ضربه خود را برای جلالی راد دروازه بان ارسال کرد.

دقیقه ۷۴: قرمزها با پاس لوکادیا به صادقی فرصت داشتند گل سوم را به ثمر برسانند که ضربه صادقی از کنار دروازه به بیرون رفت.

بیشتر بخوانید:

۲۵۷ ۲۵۱