ماندن در PSG به نفع امباپه است / عکس


به گزارش خبرگزاری اطلاعات اینترنت; پاری سن ژرمن روز شنبه در چارچوب هفته {سی و یکم} لیگ فرانسه در کلرمون میهمان این نیروی کار {خواهد بود}.
در روزهای جدیدترین شایعات زیادی کسب اطلاعات در مورد احتمال تمدید قرارداد کیلیان امباپه همراه خود پاری سن ژرمن به گوش می رسید را انتخاب کنید و انتخاب کنید اظهارات این شرکت کننده مبنی بر رد نکردن چنین بالقوه مدیران این تجهیزات گلف را امیدوار کرد.
قرارداد این شرکت کننده فرانسوی همراه خود پاری سن ژرمن در طولانی مدت این فصل به نوک می رسد را انتخاب کنید و انتخاب کنید متعدد معتقدند کدام ممکن است او فصل بلند مدت برای رئال مادرید ورزشی خواهد کرد.
پوچتینو در نشست خبری پیش اجتناب کرده اند ورزشی در {پاسخ به} سوالی کسب اطلاعات در مورد اظهارات امباپه با توجه به احتمال تمدید قراردادش همراه خود پاری سن ژرمن، اظهار داشت: می توانید این پرس و جو را وقتی کیلیان جلوی شما می آید، بپرسید. شناخته شده به عنوان منصفانه معلم، بهتر از عامل بالقوه را برای کیلیان را انتخاب کنید و انتخاب کنید این تجهیزات گلف می‌خواهم.»

ماندن در PSG به نفع امباپه است / عکس
وی همراه خود ردیابی به شرایط حال را انتخاب کنید و انتخاب کنید مذاکرات در جاری انجام همراه خود ستاره فرانسوی اظهار داشت: بهتر از عامل برای تجهیزات گلف اینجا است کدام ممکن است کیلیان در پارک ۲ پرنس بماند. این نیز بهتر از مناسبت بالقوه برای کیلیان است. مذاکرات بین ۲ طرف در جاری انجام است.”
سرمربی آرژانتینی در {پاسخ به} سوالی کسب اطلاعات در مورد بی ثباتی نیمار اظهار داشت: این پرس و جو را {دوست ندارم}. پاری سن ژرمن {به دلیل} استاندارد ورزشی نیمار را کسب را انتخاب کنید و انتخاب کنید استاندارد این شرکت کننده خاص است. او چندین بار مصدوم شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید امتحان شده زیادی کرد به همان اندازه به شرایط برتر بازگردد. او باید قابل مقایسه با هر شرکت کننده عکس در پایین باشد به همان اندازه اعتقاد به نفس شخصی را بازگرداند. “زمان کافی است.”

اصولاً بیاموزید: